Speciální dva díly byly nabitější než můj mobil po dvoudenním spojení s elektřinou. Konečně jsme se dozvěděli poměrně šokující novinky ohledně Hookovy dcery a nezapomněli jsme se mrknout zpátky do pohádkového světa. Rovněž jsme do Hyperion Heights uvítali novou postavu.

Rogers osvobodil Goethel

Zdroj: www.proprofs.com

Ano, čarodějnicí, kterou ukrývala Victoria, byla skutečně Goethel, zlá macecha od Rapunzel.  Paradoxem však je, že ji osvobodil právě Rogers, pod dojmem, že se jedná o Eloise Gardener. Rogers neustále opakuje, že ho s Eloise něco spojuje – no, skutečně není daleko od pravdy. Goethel ho v pohádkovém světě využila k vysvobození její kletby pomocí dítěte, které spolu stvořili. Ve skutečnosti se tedy nejedná o hledanou dceru, nýbrž o hledanou matku jeho dcery. Že se vám motá hlava? No tak čtěte dál :-)

Alice je Hookova dcera

Zdroj: http://www.tvguide.com

A scéna, kdy jsem si málem zlomila čelist z údivu. Konspirační teorie byly podtrhnuty a Alice je skutečně Hookovou dcerou, a tudíž i dcerou Goethel  – až na to, že to stále nikdo netuší (pokud o tom tedy Goethel neví). V pohádkovém světě je však tato poloviční rodina rovněž odříznuta a to díky kletbě otráveného srdce, která je vyslána na Hooka. Hook se Alice nemůže prakticky ani dotknout, ale Alice se nevzdává a hledá lék. Rovněž je do toho zapletena i Drizella, která toto vnímá jako inspiraci ke kletbě a zabránění „polibku z pravé lásky“. Snaží se otrávit srdce i Henrymu, ale Popelka ho na poslední chvíli zachrání.

Victorie je ve vězení

Zdroj: http://www.tvguide.com

A to díky Rogersovi, který ji usvědčil z únosu Eloise. Ještě předtím se však Victoria dozvídá o tom, že Drizella pod kletbou není a že navíc spolupracuje s Goethel za jejími zády. Ta si jí nakonec pěkně vychutná, a před zatčením ji prozradí, že netouží po ničem jiném, než po tom, aby trpěla. Victorie ji na konci varuje, že je Goethel mnohem zrádnější, než se zdá.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz