Máme za sebou pátý díl, který přivedl spoustu nových změn! Sice jsme se nedočkali nějaké „znovuzrozené“ reakce Rampelníka (holt si budeme muset ještě nějaký ten týden počkat), zato se nám pěkně rozběhl děj a na povrch vylítly nové a skryté úmysly jistý postav! Pojďme si to krátce shrnout:

Ivy si pamatuje

Adelaide Kane a Lana Parilla jako Ivy a Roni

Závěrečná scéna s nevlastní dcerou Popelky, se vštípila snad každému do paměti. Už z předchozího dílu bylo jasné, že Ivy rozhodně nechová tak kladný vztah ke své matce Victorii, jako v pohádce. V tomto díle však vyšlo napovrch, že nemá úplně čisté úmysly ani ohledně spolupráce s Roni a Henrym proti Victorii a co nejvíc, pamatuje si na život před kletbou. Závěrečná scéna s uvězněnou čarodějnicí stála taky za to. Vypadá to, že tato postava se ještě pořádně ukáže!

Eloise Gardener

Symboly v dívčině deníku jsou shodné s tetováním podivného muže ve vězení

Že by jméno Hookovy dcery? Rogers se vydává po stopách 10 let pohřešované dívky pomocí deníku, který si psala. Snad každému fanoušku nemohl uniknout fakt, že se nejspíš bude jednat o jeho zapomenutou dceru. Závěrečná scéna s chlápkem, který utekl z vězení, napovídá, že jeho dcera je nejspíš někde zajata. Uvidíme, co se bude dít dál.

Koho střeží Victorie?

Tajemná čarodějka má zřejmě i postranní úmysly s Ivy

Podivná čarodějnice, která se skrývá v utajené místnosti Victorie, se nám v díle ukázala sice dvakrát, každopádně o ní pořád nic nevíme. Je s největší pravděpodobností patrné, že je tato čarodějka schopna navrátit život Anastasii, dcery Victorie. Rovněž vznikají i konspirační teorie, že se může jednat o Goethel, čarodějku z pohádky Na vlásku. Kdo ví.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz