Fanoušci seriálu The Walking Dead měli radost, když se objevila zpráva, že by finále 5. série mělo mít 90 minut. Toto také potvrdila televizní stanice AMC, která upřesnila, že čistá doba vysílání bude 66 minut, zbytek budou tvořit reklamy americké televize. Máte radost, že nám tvůrci dopřejí více času sledovaní, když se zase se seriálem budeme muset do října rozloučit? Musím se přiznat, že pro mě to zase tak super zpráva není :D

Když se nad tím vším ale zamyslíme, musíme uznat, že když přišla taková skvělá zpráva, určitě přijde i nějaká ta špatná. Podrobnosti ohledně finále se pomalu, ale jistě dostávají na povrch a dle všeho to moc dobře nevypadá pro postavu Daryla.

bd6

Zde máme to, co prozatím víme o finále páté série. Daryl bude na výpravě, když se dostane do problémů. Mezitím se Rick v Alexandrii nebude mezi jejími obyvateli cítit jako mezi svými. Také bude za branami Alexandrie číhat nějaké nové nebezpečí.

bd6

Překlad: Až potkáte Daryla, řekněte mu, že by Lucille chtěla pusu.

S určitostí můžeme říct, že se jak Rick, tak Daryl dožijí finále, ale co pak? Všude po internetu se objevují obavy z toho, co bude s Darylem. Jeho situace nevypadá zrovna úplně nejlépe. Také by se mohlo stát, že se s Darylem budeme muset navždy rozloučit, a proto možná tvůrci vypustili popis epizody ven, aby se na to všichni mohli v klidu připravit. Nebo půjde o pravý opak, kdy chtěli dosáhnout toho, aby se všude diskutovalo a Daryl je díky svým fanouškům stále v bezpečí. Také připadá do úvahy konec, kdy bude Daryl obklíčený chodci a v tu chvíli díl i celá série skončí. To by bylo čekání! Myslím, že by to jeho fanynky asi psychicky neunesly…

bd6

Tak jako tak se vše dozvíme 30. března, kdy vyjde poslední díl této série. A konečně zjistíme, zda slova, která v posledním týdnu neustále vidím a slyším všude kolem sebe- „if Daryl dies, we riot“ (Když Daryl umře, vzbouříme se) budou ve hře, a zda jim fanoušci dostojí.

bd6

Jak jste na tom vy? Myslíte si, že by Daryla opravdu nechali umřít? Nebo si to vysloveně přejete?

[fbcomments]
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz