Izraelsko-americká herečka Natalie Portman bude opět pracovat pod konglomerátem Disney. Stane se vypravěčkou dobrodružného filmu o delfínech z divize Disneynature od studia The Walt Disney Studios. 

Oscarová herečka Natalie Portman, která se objevila ve filmech jako Černá labuť, Thor, Jackie nebo Leon, a v současné době patří k tomu nejlepšímu, co může Hollywood nabídnout, se opět dohodla s konglomerátem Disney. V minulosti pracovala pod studiem Marvel, jehož nadřazenou společností je právě Disney. Jejich spolupráce ale ztroskotala, když se režisérského křesla filmu Thor: Temný svět nedobrovolně vzdala režisérka filmu Wonder Woman Patty Jenkins. To Portman rozčílilo a jediné, co ji u filmu udrželo byla smlouva. V dalších „marvelovkách“ už se kvůli neshodám neobjevila.

Embed from Getty Images

Do kin právě míří film Avengers: Endgame, zakončení třetí fáze z divácky úspěšného fiktivního vesmíru Marvel Cinematic Universe, a Natalie Portman se překvapivě ukázala na oficiální premiéře v americkém Los Angeles. To jen potvrdilo, že se společností zakopala válečnou sekeru. Jejich prvním společným počinem od roku 2013 bude dokumentární film „Dolphin Reef“, v českém překladu „Delfíní útes“, jenž převypráví dobrodružný příběh mladého pacifického delfína jménem Echo.

„Dolphin Reef“ se tak přidává k 7500 epizodám televizních seriálů a 500 filmům, jež se na nové streamovací platformě Disney+, která bude vpuštěna do světa 12. listopadu tohoto roku, také představí. Nebudou chybět ani známé „disneyovské“ pohádky jako Mary Poppins, 101 dalmatinů, nebo Bambi. Navrch můžeme očekávat i několik seriálů o populárních superhrdinech z dílny Marvel, dokumentů od National Geographic, Hvězdných válek od Lucasfilm a „animáků“ od studia Pixar.

Embed from Getty Images

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz