Prvního celovečeráku o sadistickém myšákovi a kocouřím smolaři se fandové původních krátkých grotesek, které sedmkrát v historii dosáhly až na Oscara, dočkali už roku 1992. Vůbec poprvé ale publikum uvidí Toma a Jerryho po boku živých hereckých kolegů.

Spolu s rebootem Space Jamu se tak můžeme příští rok těšit hned na dvě hravé žánrovky pomyslně navazující na legendární Falešnou hru s králíkem Rogerem, která v roce 1988 tuto kombinaci představila. Bude se jednat o netradiční podívanou pro všechny fanoušky této vykutálené dvojice.

Když se Jerry přestěhuje do luxusního hotelu na Manhattanu, kde právě probíhá svatba století, její zoufalá organizátorka si najme Toma, aby jí pomohl se myšáka zbavit. Hon kocoura a myši vzápětí skoro zničí nejen její kariéru a chystanou svatbu, ale i skoro celý hotel.

V hlavních rolích se objeví Chloë Grace Moretz (Kick Ass), Michael Peña (Ant Man) a Ken Jeong (Pařba ve Vegas). Film režíruje Tim Story (Fantastická čtyřka).

Datum premiéry je prozatím stanoven na 4. března 2021, nezbývá než doufat, že se nebude muset kvůli aktuální pandemické situaci měnit.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz