Šachy, které předvádí se svými moderátory televize Prima, opravdu stojí za pozornost. Kvůli spuštění zpravodajského kanálu CNN Prima News, jehož sledovanost je nevalná a nedosahuje ani půl procenta, rozmetala původní sestavu Hlavních zpráv, aby ji pár týdnů na to zase nasadila zpět. Na výsluní se tak vrátila oblíbená moderátorská dvojice Roman Šebrle a Eva Perkausová. Zatímco Šebrle musel vzít načas pozici sporťáka, atraktivní blondýnka byla odsunuta do společenského magazínu Showtime. 

A zde ji nedávno nahradily hned dvě nové tváře. První z nich je Iva Kubelková (která však s televizí Prima spolupracuje již delší dobu a dříve uváděla podobný pořad, Top Star magazín) a tou druhou někdejší úspěšná biatlonistka Gabriela Koukalová. Vzhledem k tomu, že v poslední době kvůli svému soukromí vládla titulkům v bulvárních médiích, byla její nová role očekávána s nemalým zájmem. Vydatně k tomu navíc přispěla vskutku nepřehlédnutelná propagační kampaň televize Prima. V neděli, kdy se Gabriela v Showtime objevila poprvé, na její premiéru dokonce upozorňovala informační lišta, běžící na obrazovce během vysílání jiných pořadů.

Přirozená krása

Ostře sledovaná kráska udělala hned napoprvé docela dobrý dojem, pokud ovšem pomineme model s křiklavými růžovými lodičkami, do něhož ji nasoukali stylisté. Namísto toho, aby zvýraznil její přednosti, spíše prozradil drobné nedostatky jinak sošné postavy. Nevhodně zvolené outfity v Showtime se však týkají i ostatních moderátorek a je s podivem, že se jim podřizují. Podle nich si prý CNN hlídá image moderátorů a stanoví pravidla, s nimiž nelze hnout.

Gabriela ale naštěstí více bodovala milým projevem a krásným úsměvem, na rozdíl od služebně nejstarší kolegyně Laďky Něrgešové se nikomu nepošklebovala, ani nekopírovala někoho jiného. Věcně sdělovala jen to nejnutnější. Její sympatický výkon trefně zhodnotil jeden z diváků, když jí na Facebooku Showtime vzkázal: „Holka drž se, všechno se dá naučit. Pomůže ti tvoje přirozená krása.“

Šance díky Sestřičkám

Gabriela Koukalová si navíc díky Showtime vylepšila dojem ze svého účinkování v seriálu Sestřičky Modrý kód, kde mimochodem hraje úspěšnou biatlonistku. V pondělí si udělala legraci ze své epizodní role, když na konci magazínu diváky varovala, že se jí ještě nezbaví, protože když nemrknou, uvidí ji večer v Sestřičkách. Jak ovšem před časem sama prozradila, díky tomu si ji Prima vyhlédla pro Showtime.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz