Home Improvement, u nás známo jako Kutil Tim, byl jeden z nejsledovanějších sitcomů devadesátých let. Seriál čítá více než 200 epizod a v premiéře se vysílal v letech 1991-1999. Diváci mohli sledovat každodenní život Tima Taylora, moderátora fiktivního televizního seriálu Čas kutilů a jeho rodiny – milující manželky a tří synů. Je to již neuvěřitelných 27 let, kdy se seriál objevil v televizi poprvé. Co dnes dělají dětští hrdinové tohoto oblíbeného seriálu?

Zachery Ty Bryan – Brad (37 let)

FOTO: reprofoto YouTube

Zachery hrál Brada, nejstaršího z bratrů Taylorových. V současné době je mu 37 let, žije v Newport Beach v Kalifornii a oženil se se svou středoškolskou láskou Carly. Je otcem tří dcer a v březnu letošního roku se jim narodil syn Pierce Alexander Bryan.

Po účinkování v Kutil Tim se objevil v dalších populárních seriálech, jako jsou například „Buffy, přemožitelka upírů“ (2002), „Smallville“ (2003), „Veronica Mars“ (2005) nebo „Odložené případy“ (2006). Také se objevil u filmu, v roce 2006 si zahrál v „Rychle a zběsile: Tokijská jízda„. V roce 2009 pověsil herectví na hřebík a začal se věnovat produkci televizních pořadů, u které s úspěchem zůstal dodnes.

Taran Noah Smith – Mark (35 let)

FOTO: reprofoto YouTube

Taran se v seriálu objevil jako Mark, nemladší a nejroztomilejší z bratrů. Když seriál Kutil Tim skončil, bylo mu 15 let a mladý herec moc nevěděl, co dál se svým životem. O dva roky později se oženil s Heidi van Pelt, jejich manželství vyvolalo mnoho kontroverze kvůli šestnáctiletému věkovému rozdílu. Pár se po šesti letech manželství rozvedl.

Po roli Marka se herecky příliš neprosadil a proto si v roce 2005 otevřel v Kalifornii továrnu, která se zaměřovala na výrobu veganských sýrů. K herectví se již nikdy nevrátil a stále žije převážně z peněz, které si jako malý v televizi vydělal.

Jonathan Taylor Thomas – Randy (37 let)

FOTO: reprofoto YouTube

Jonathan hrál v několika filmech již během, ale i po svém účinkování v seriálu Kutil Tim. Objevil se například v „Tom a Huck“ z roku 1995, kde si zahrál Toma Sawyera. Dále v seriálech „Smallville“ (2002-2004), „Veronica Mars“ (2005) a naposledy jsme jej mohli vidět v sitcomu „Poslední chlap“ (2013-2015). Zde se znovu setkal se svými rodiči z Kutila Tima, Patricií Richardson a Timem Allenem.

Je také oblíbeným dabérem, podílel se například na animované klasice „Lví král“ (1994). V roce 2006 s herectvím skončil, Tim Allen jej ale přemluvil, aby se v roce 2013 objevil ve zmiňovaném sitcomu. Mimo tento malý comeback však žádné další role neměl.


Našli jste v článku chybu, nepravdivé nebo zavádějící informace? Kontaktujte nás prosím na redakce@tvguru.cz. Vašemu požadavku se budeme neprodleně věnovat.


-reklama-