Pan Božský, z kultovního amerického seriálu Sex ve městě a později i dvou filmů, slaví 66. narozeniny. Herec nezahálí a je aktivní před kamerou i nadále. Od jara se navíc těší z role dvojnásobného otce, kdy mu jeho o 28 let mladší manželka porodila syna. Jak se oslavenec změnil, zjistíte v našem článku.

Americký herec Christopher David Noth se narodil 13. listopadu 1954 v USA. Dětství strávil s rodiči v Evropě, protože jeho matka byla zpravodajkou CBS. Nějakou dobu tak žili například ve Španělsku, Velké Británii nebo Jugoslávii. Na prestižní univerzitě Yale absolvoval obor dramatické umění.

Jeho úspěšné roli Johna Jamese Prestona v již zmíněném seriálu Sex ve městě předcházela role detektiva Mika Logana v divácky oblíbeném kriminálním seriálu Právo a pořádek. Další seriály, ve kterých jsme jej mohli vidět, jsou například Zákon a pořádek: Zločinné úmyslyDobrá manželka a naposled v loňském roce v epizodní roli v Catastrophe. Z filmografie jmenujme alespoň snímky jako Trosečník, Dokonalý chlap, Snímek minulosti a další. Tento rok má mít premiéru romantický snímek A New York Christmas Wedding, ve kterém má hlavní roli.

Od roku 2012 je jeho manželkou o 28 let mladší americká herečka Tara Lynn Wilson, se kterou má dvě děti – Oriona Christophera (12 let) a Keatse (8 měsíců).

Co se týká spekulací o připravovaném pokračování filmového zpracování Sexu ve městě 3, Noth se v jednom rozhovoru vyjádřil, že svoje působení jako pan Božský po boku Carrie Bradshaw už bere za uzavřené. Takže i kdyby na pokračování došlo, je pravděpodobné, že se v tomto snímku již neobjeví.

Embed from Getty Images

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz