V každém kolektivu se najde někdo, na koho se ostatní zaměří, koho považují za nejslabší článek jenom proto, že je v něčem jiný. To se nyní děje také ve třídě Marka Vlčka, který to jako Pan profesor samozřejmě nenechá jen tak. Jak se k tomu postaví? Co všechno ale jeho reakce rozpoutá v době, kdy na škole vrcholí volby předsedy studentské rady? Kam až vlastně může taková šikana ve škole zajít? A co na sebe nakonec prozradí on i hlavní strůjci šikany?

Pan profesor, FOTO: Distribuce TV Nova

Marek Vlček (Vojtěch Dyk) si o svých studentech nedělá iluze, ovšem i jeho překvapí, když zjistí, jak šikanují spolužačku Lili Boučkovou (Alžběta Zalubilová) kvůli její nadváze a z toho pramenící image. Lili je kvůli tomu na dně, byť se to snaží nedávat před ostatními najevo, aby jim nedala další munici pro nejapné vtípky a průpovídky na svojí adresu.

Marek se k problému šikany ve své třídě postaví opět po svém. Nejprve si promluví se samotnou Lili, aby jí dodal potřebné sebevědomí. Pak si vezme na mušku i samotné strůjce šikany v čele s nejoblíbenější studentkou na gymnáziu Petrou Holcerovou (Simona Lewandovská), která se chystá v nadcházejících volbách obhájit post předsedkyně studentské rady. Díky Markovi ale nečekaně narazí, protože ji vyzve na souboj právě Lili, chytrá, kreativní holka, jíž jde na rozdíl od Petry o to, aby se měli všichni na škole lépe.

Pan profesor, FOTO: Distribuce TV Nova

Jenže jakmile Petra zjistí, že ztrácí pevnou půdu pod nohama a že by Lili mohla ohrozit její výsostné postavení na gymnáziu, přitvrdí takovým způsobem, že je z toho pořádná kauza s nečekanými následky… Markovi pomáhá vyřešit problém šikany ve třídě opět Karolína Beránková (Beáta Kaňoková), která navíc bojuje s nikotinovým absťákem. Spoustu věcí si proto tentokrát bere mnohem víc osobně. Pak už stačí opravdu málo, aby Markovi vpálila otevřeně do obličeje: „Debile!“ Na jeho udivené: „Prosím?“ ho pak ujistí: „Říkám, že jste debil.“ Co se mezi nimi stane? Kam až zajde šikana na škole a jaké má nakonec důsledky? Co spustí kampaň lúzrů a jaká tajemství mají před ostatními i ti největší machři ze třídy, nejoblíbenější holky nebo Marek s Karolínou?

V pořadí již šestou epizodu seriálu Pan profesor si můžete pustit ve čtvrtek 14. října ve 20:20 na TV Nova.

Pan profesor, FOTO: Distribuce TV Nova

Zdroje informací: TV Nova

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA