Ano, je to skutečně tak. Těch dílů je fakt už šest, každopádně hlavní dějová linka je sehrána především v prvních třech filmech, které mapují příběh Katie a jejího nepříjemného dětského koníčku, který si nechtěně přitáhla až do současnosti.

I přes fakt, že první Paranormal Activity z roku 2007 vystřelilo režiséra Orena Peliho do nebes a z žánru found footage hororů se stal znovunalezený poklad, jeho následující díly velké ovace nezískaly. Skutečná smršť kritiky a nezájmu však přišla až po čtvrtém díle (2012), kdy se z této hororové série stalo nezajímavé béčko, o jehož existenci někteří nemají ani tušení (opravdu někdo viděl ty poslední dva díly?).

FOTO: Distribuce Paramount Pictures

Přesto se studio Paramount rozhodlo nechat tuto sérii vstát z popela a spojilo síly s populárním Blumhouse studiem a my jim skutečně držíme palce. Režie se chopí William Eubank, který je režisérem i hororu Underwater s Kristen Stewart. Do filmu byla zatím obsazena Emily Bader, Roland Buck III (Chicago Med), Dan Lippert a Henry Ayres-Brown – poměrně neznámá jména, která snad mají jak překvapit a pomůžou populární franšíze znovu získat slávu.

Sedmý díl hororové série Paranormal Activity je plánován na květen 2022 a my jsme skutečně zvědaví, čeho se dočkáme.  

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů