Populární černě humorná, kriminální série Fargo si získala své fanoušky již v roce 2014 a stále stojí na výši populárních a oceňovaných seriálů i přes fakt, že už má za sebou čtyři série.

Poslední série byla v USA odvysílána v minulém roce (u nás letos), a i ona si zažila pár trablí vlivem koronavirové pandemie. Závěr byl trochu seškrtán a pro mnohé fandy trochu urychlený (nečekaně). Právě proto je možná poslední čtvrtá série s Chrisem Rockem a Jessie Buckley v hlavních rolích brána za nejslabší. Ono, co jiného taky čekat po fenomenálnímu Billymu Bobbym Thorntonovi v první sérii či Ewanu McGregorovi v sérii třetí.

Fargo
Fargo, FOTO: Distribuce AMC / FX

Fargo je už tak nějak známo svými nepravidelnými sezónovými návraty. Druhá série byla odvysílána v roce 2015, třetí však až v roce 2017 a na tu poslední jsme si museli počkat až prakticky do minulých pár neděl. Už teď ale máme alespoň malinký náznak toho, že pátá série bude a nejspíš na ni nebudeme muset čekat tak dlouho.

Tvůrce seriálu Noah Hawley totiž nedávno potvrdil, že má v plánu pátou sérii, avšak ať s ní nepočítáme dřív než v příštím roce. To by tak nějak dávalo smysl i tomu nejnaivnějšímu fandovi, nesmíte také zapomínat na fakt, že je Hawley upsaný novému filmovému Star Trek projektu, takže jeho ambice na pátou sérii jsou poměrně včasné.

„Pátá série je v plánu, ale momentálně o ni nemám čas přemýšlet, ale jsem naplno odhodlán a velmi se těším na proces tvoření další série. Dostanu se k tomu příští rok.“

S takovou bychom se mohli těšit na pátou sérii seriálu Fargo tak za dva/tři roky. Naděje tam je, tak si ji nepokazme. Minimálně ne tak jako se to povedlo čtvrté sérii.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů