Paul Wesley se tak trochu vrátil k upíří hře! No, tak nějak. Bývalý herec seriálu The Vampire Diaries (Upíří Deníky) vstoupil za kameru zcela nových pondělních Lovců Stínů (Shadowhunters). Wesley se otevírá o tom, jaké natáčení Shadowhunters vlastně je.

,,Režíroval jsem pět epizod The Vampire Diaries a mým cílem bylo, abych i nadále režíroval po konci seriálu TVD. Tentokrát mám víc času.“ vysvětlil Wesley. ,,Všechno se to prostě nějak sešlo a mám opravdu štěstí, že mám práci s tak velkou posádkou a skutečně a opravdu sladkými herci.

Za účelem přípravy pro jeho režijní debut, Paul ukázal, že studoval Shadowhunters na stránkách Wikipedie a přečetl si pozadí každé postavy. ,,Neviděl jsem film The Mortal Instruments, ale slyšel jsem o něm, a já věděl, že knihy byly velmi populární, tak jsem se podíval on-line na internetu a snažil se pochopit mytologie a všechno ostatní.“ řekl.

Překvapivé je, že jako „upír v důchodu“ přiznal, že neměl žádné The Vampire Diaries déjà vu, zatímco natáčel jeho epizodu Shadowhunters.

,,Byl jsem v cizím prostředí. Byl jsem v jiném městě, byl jsem s různými herci a jinou posádkou. The Vampire Diaries bylo velkou částí mého života a chápu, že Shadowhunters můžou být pro publikum podobné TVD, ale snažil jsem se k tomu přistoupit z úplně jiné perspektivy.

Když byl dotázán, proč série jako The Vampire Diaries a Shadowhunters rezonuje tak silně na dospívající publikum, Wesley rychle podal perfektní vysvětlení. ,,Myslím, že lidé někdy chtějí zapomenout na každodenní život a chtějí z něho uniknout, a to co nejvíc, jak se dá.

Líbí se Vám účast Paula na seriálu Shadowhunters? Sdělte nám Váš názor dole v komentářích. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz