Oba The Vampire Diaries a Pretty Little Liars fandomy se mají na co těšit. Hlavně díky posledním zajímavým novinkám: Paul Wesley a Marlene King se spojili, aby přinesli zcela nový televizní pořad s názvem „Tapped“ založený okolo připojení k aplikaci. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Freeform si musí uvědomit, že diváci skutečně milují díla Marlene King a režírování Paula Wesleyho, protože nyní se chystají přivést pořad, kterého jsou oba součástí. „Tapped“ je napsán Thomasem Brandonem a je založen na nepublikované památce Andrewa Shaffera. Tohle je to, co zatím o nadcházejícím pořadu víme:

Oficiální synopse:

Tapped“ je popsán jako sociální síť, která se tak trochu setká s malými lhářkami. Příběh se točí kolem tří studentů, kteří vytvořili kontakt aplikace s názvem „Tapped„, tato aplikace se stává virální (tedy obsah, který se může šířit od uživatele k uživateli jako virus) a přeměňuje studenty přes noc na milionáře, ale také rozpoutá nevědomé do nebezpečí světa, které se musí tvůrci snažit pochopit a ovládat.

Producent Bob Levy byl výkonným producentem seriálu The Vampire Diaries  předtím, než spolupracoval s WesleyemCitizen Media. Nyní ho „Tapped“ spojuje i s Marlene King, s kterou předtím působil jako výkonný producent v PLLProto je výběr Boba Levyho jako výkonného producenta tohoto nového seriálu více než dobrý, je obeznámen se seriály ze strany Paula, tak i ze strany Marlene.

Těšíte se na tuto spolupráci? Nebo vám takhle dvojka nepřijde zajímavá? 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz