Když zmíníme jméno Pavel Dytrt, jen málokdo bude hned vědět, o koho že se to  vlastně jedná. Pokud ale připomeneme malého zrzavého kluka s hranolkami v puse z reklamy na kečup, jistě si většina z vás vzpomene. Jak se malý „kečupák“ změnil a co dnes dělá, se dozvíte v našem článku.

Pavel Dytrt (30)

Pavel Dytrt se narodil 2. srpna 1990, jeho matkou je známá česká dabérka Helena Dytrtová. Pavel je nemanželským synem českého herce, který byl často obsazován do rolí princů, Pavla Trávníčka (70). Jako devítiletý se objevil ve filmu Ani málo, ani moc… (1999), kde si zahrál malého Bohouška, jehož si adoptuje manželský pár v podání Vilmy Cibulkové a Lukáše Vaculíka. Poté se objevil ještě ve snímcích Tuláci (2001), Únos domů (2002) a Udělení milosti se zamítá (2002). V roce 2002 si zahrál v seriálu O ztracené lásce a o několik let později se objevil v epizodní roli v seriálech Vyprávěj a Ordinace v růžové zahradě 2. Před pár lety začal hrát i v divadlech, například v Branickém divadle nebo v Divadle Kalich.

Kdysi dávno začínal v reklamě na kečup, kvůli které mu od jeho pěti let všichni říkají „Kečupák“. Ve škole kvůli této roli býval velmi často obětí nevhodných a nelichotivých poznámek, dnes svou přezdívku bere jako lichotku. V roce 2018 se zúčastnil soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky Muž roku 2018, kde se dostal až do finále. Byl jedním z 12 finalistů, kteří se utkali o titul Muž roku. Dnes se po matčině vzoru věnuje mimo jiné také dabingu.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz