Vrací se Walter White na scénu? Podle časopisu Albuquerque se připravuje celovečerní film Breaking Bad (Perníkový táta). Natáčení proběhne v novém Mexiku pod pracovním názvem „Greenbrier“ a první klapka padne už v polovině listopadu letošního roku, poslední začátkem února 2019. Zatím ještě nebyli potvrzeni žádní členové hereckého osazenstva ze seriálové předlohy od stanice AMC, tvůrce seriálu Vince Gilligan je však výkonným producentem projektu a dá se očekávat, že známé tváře pozve znovu na scénu.

Zatímco žádné oficiální detaily nebyly zveřejněny, v časopise Journal se uvádí, že film „popisuje příběh uneseného muže a jeho snahu o útěk na svobodu.“ Očekává se, že natáčení v novém Mexiku zaměstná přibližně 300 členů štábu, z toho 16 herců a přibližně 450 dalších pomocných zaměstnanců. Zda se bude jednat o tzv. prequel, tedy děj, odehrávající se před seriálem, v němž znovu spatříme Waltera Whita (Bryan Cranston) nebo Jesseho Pinkmana (Aaron Paul), zůstává prozatím nejasné. Snímek by se také mohl zaměřit na Jesseho Pinkmana, který se znovu snaží postavit na nohy po smrti svého „obchodního“ partnera.

Seriál Breaking Bad (Perníkový táta) od stanice AMC skončil pátou sérií, která byla kritiky velmi oceňovaná a přinesla seriálu rekordních 10,3 milionu diváků. Následovala spin-off série Better Call Saul, zaměřená na maloměstského právníka Jimmyho McGilla, aka Saula Goodmana. Bratříček Perníkového táty také slaví úspěchy a nedávno byla objednána již pátá série.

Breaking Bad mělo premiéru na AMC v lednu 2008 a divákům předvedlo fascinující příběh Waltera Whita (Bryan Cranston), učitele chemie na střední škole, který žije v Novém Mexiku se svou těhotnou ženou a dospívajícím postiženým synem. Walterovi je diagnostikována rakovina III. stupně a prognóza není moc dobrá. S novým pocitem bezbožnosti, založeným na jeho zdravotní prognóze a touhou získat finanční jistotu pro svou rodinu, se Walter rozhodne vstoupit do nebezpečného světa drog a zločinu a začne „vařit“ pervitin. Ten nejlepší v celém Novém Mexiku. To však sebou nese jisté problémy a drogový kartel si to nenechá jen tak líbit.

Nové informace o filmu bychom měli získat během několika následujících týdnů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz