Americký televizní seriál Krok za krokem měl premiéru 20. září 1991 a jeho popularita na televizních obrazovkách neupadá ani po více než dvaceti letech od jeho ukončení. V seriálu se objevilo několik dětských herců, krásnou Karen Fosterovou si tehdy zahrála tehdy sedmnáctiletá Angela Watson, která nedávno oslavila 45. narozeniny. Proč se po roce 2000 vytratila z veřejného života a jak se změnila?

Americká modelka a herečka se narodila 12. listopadu 1975. Je nejmladší dcerou Barbary a Allena Watsonových, farmářů z Danville ve státě Illinois. V roce 1985 se rodina přestěhovala do Cape Coral na Floridě. Jako dítě i mladistvou ji rodiče neustále přihlašovali do soutěží krásy, vyhrála celkem 60 korunek a 200 trofejí.

FOTO: Christine Lakin (vlevo) a Angela Watson v roce 1992, FOTO: PROFIMEDIA

Své první herecké zkušenosti sbírala v místním divadle a záhy také v televizních reklamách. Její rodina ji v herectví velmi podporovala a po jejích prvních úspěších se přestěhovali do Los Angeles. Svou první televizní roli získala v roce 1991 v seriálu Davis Rules. V témže roce také vyhrála konkurz do sitcomu Krok za krokem, kde jako Karen působila až do jeho ukončení v roce 1998.

Po skončení natáčení Kroku za krokem se věnovala modelingu a zpěvu a objevila se již pouze ve dvou filmech. Herectví definitivně pověsila na hřebík v roce 2007. Na jednom zahraničním serveru si sama napsala životopis, kde uvedla, že i přesto, že byla úspěšná televizní herečka, nebyla zkušená jako její náctiletí hollywoodští kolegové a její nevinnost a naivitu bohužel využil falešný producent, který jí slíbil, že jí pomůže s přechodem z dětské na dospělou herečku s dlouhotrvající kariérou. Do muže se bohužel také zamilovala.

Než si její rodina a přátelé uvědomili, že se ve skutečnosti jedná o podvodníka, který Angele vymýval mozek, bylo příliš pozdě. Během příštích 20 let byla nejen izolována od všech, které milovala, ale také ji přesvědčil, že musí zažalovat své rodiče za údajnou „krádež jejích peněz“, i když to byl ve skutečnosti on, kdo její peníze, které si vydělala za roli v seriálu Krok za krokem, utratil. Její vztah s narcistickým násilníkem se změnil v každodenní noční můru, před kterou nemohla uniknout. To se jí podařilo až teprve před nedávnem. Dnes má již nového manžela, urovnala vztahy s rodinou a snaží se znovu zapojit do veřejného dění a také o restart herecké kariéry.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz