Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

V pondělí 4. dubna startuje na Primě oblíbená reality show Farmář hledá ženu. Pojďte se seznámit se čtyřmi osamělými farmáři a jednou farmářkou, kteří se toho nebojí a chystají se najít svého životního partnera díky reality show Farmář hledá ženu. Pořadem bude opět provázet moderátorka Laďka Něrgešová.

Pětice osamocených farmářských srdcí se chystá najít toho pravého či tu pravou, kteří s nimi budou v dobrém i zlém, ale také v náročném prostředí, ve kterém žijí. Práce kolem zvířat, statku, rozsáhlých polí, luk či zahrad si žádá své, a časové možnosti těchto farmářů a jedné farmářky jsou jedním z důvodů, proč stále nenašli životního partnera. Rozhodli se tak neponechat nic náhodě, přihlásit se a vyzkoušet své štěstí a najít lásku pomocí reality show Farmář hledá ženu. 

Jedinou ženou z pětice účastníků je osmatřicetiletá pracovitá milovnice koní a přírody Andrea Víznerová. Osmadvacetiletý cílevědomý Josef Kučera hledá ženu milující přírodu a zvířata a takovou, která mu zvládne být oporou při péči o stádo dobytka. Sedmapadesátiletý pracovitý farmář Pavel Pollreich by chtěl najít ženu, které by psal básně. Šestatřicetiletý Zdeněk Slouka hledá pohodovou a podnikavou ženu do nepohody. Šestatřicetiletý František Mařík touží po klidné lásce.

Reality show Farmář hledá ženu startuje na Primě dnes večer.

Zdroj: zeny.iprima.cz

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA