Za všechny čtyři série seriálu American horror story si každý určitě oblíbil všechny herce. Někdo zbožňuje půvab Taissy, charisma Evana, nebo neobyčejné ztvárnění rolí Lily a Sarah. Ale to, co si všichni chválíme, a já se ještě nesetkala s jiným názorem, je skvělé herecké podání právě Jessicy Lange. Ta si v seriálu zahrála v každé sérii a mnohé z nás drtí myšlenka nad tím, že by se v páté sérii objevit neměla. Sama Jessica se nechala slyšet, že Freak show byla její poslední zkušenost v American horror story. Jestli tomu opravdu tak bude, nebo se tvůrcům seriálu podaří ji přemluvit, je zatím ve hvězdách.

V první sérii si Jessica zahrála roli sousedky domu plného duchů – Constance Langdon. Jako jedna z hlavních postav téhle sezóny byla za svůj výkon navržena do druhé série, která má podtitul Asylum. Jessica tuhle výzvu přijala a tehdy jsme také zjistili, že dokáže víc než jen dobře hrát. Ona je vlastně dobrá také ve zpěvu! Po tom, co vyšla desátá epizoda druhé série, každému fandovi American horror story zněla v hlavě jen jedna melodie. Tehdy se na veřejnost dostala scéna, kde se Jessica v roli sestry Jude dostává do společenské místnosti a spolu s ostatními pacienty si zazpívá písničku, kterou známe pod názvem The Name Game.

Nikdo ale netušil, že se dočkáme další písničky. Přišla čtvrtá série a hned s první epizodou také Jessičino sólo. Před poměrně malým publikem si v roli vedoucí přehlídky zrůd Elsy Mars střihla píseň Life on Mars. Originálním interpretem je David Bowie.

Třetí a čtvrtý díl byl ve znamení Halloweenu, proto nesměl chybět další song. Elsa se potřebovala probojovat do světa Hollywoodu, tak co jiného zvolit, než písničku Lany Del Rey – Gods And Monsters.

Uběhly další tři epizody a na naše obrazovky se opět dostal krásný hlas Jessicy Lange. Tentokrát to vyhrála píseň September song od úžasné Elly Fitzgerald!

A nakonec jsme se s touhle neobvykle písněmi nabytou sérií rozloučili dalším hitem Davida Boweiho – Heroes.

Vy sami můžete posoudit, zda se vám Jessičin hlas líbí, nebo ne. Která písnička vás zaujala nejvíc a také to, jestli ji rádi uvidíte v další sérii. Podělit se o své dojmy z podání skvělých písniček můžete v komentářích. :)

[fbcomments]
-reklama-