Phil Coulson je jednou z nejoblíbenějších Marvel postav vůbec. Když byl ve filmu Avengers zabit, mnoho fanoušků bylo zklamáno. Speciálně pro něj tak vznikl seriál Agents of S.H.I.E.L.D., kde byl za použití mimozemského séra oživen. Ovšem nyní se konečně vrací zpět do filmu!

Poprvé jsme se s agentem S.H.I.E.L.D.u Philem Coulsonem setkali v úplně prvním filmu celého Marvel Cinematic Universe Iron Man z roku 2008, kde ho ztvárnil náš oblíbený Clark Gregg. Dále se mihl i v jeho druhém pokračování, Thorovi a konečně také v Avengers. Tam ho zabil svým žezlem hlavní záporák Loki. Coulsonův příběh byl/je následně vyprávěn v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., jehož premiérovou pátou sérii můžeme nyní pravidelně vídat každou sobotu. Nejeden fanoušek si ale přeje návrat Phila Coulsona do filmu. Máme dobrou zprávu, dočkali jste se!

Zdroj: looper.com

Nepůjde ale bohužel o Avengers: Infinity War. Phil Coulson se objeví ve filmu Captain Marvel, který vyjde v roce 2019. Všechno to má ale jeden háček, film se odehrává v 90. letech minulého století, tudíž je účast Coulsona celkem logická. V té době byl ještě řádovým agentem S.H.I.E.L.D.u. Nemusí se tak filmovým fanouškům ani vysvětlovat jeho zmrtvýchvstání. Filmaři zkrátka jen chytře využili příležitosti, jaká se jim vyskytla. Ale buďme za to jedině rádi!

A jen tak mimochodem, Phil Coulson není jedinou známou postavou, jejíž účast byla do filmu Captain Marvel potvrzena. Už nějakou dobu víme, že se film bude alespoň částečně zaobírat tématikou války Kree proti Skrullům. A nyní byly potvrzeny i dvě postavy z filmu Guardians of the Galaxy. Konkrétně jde o dva zástupce rasy Kree – Ronan the Accuser, kterého hraje Lee Pace, a Korath the Pursuer, jehož představitelem je Djimon Hounsoun. V současnosti jsou oba již mrtví, půjde tak o jakýsi jednorázový návrat k těmto dvěma záporákům.

Jste s novinkami spokojeni? Těšíte se, až agenta Phila Coulsona konečně opět uvidíte na filmovém plátně? Napište nám Vaše názory a postřehy dolů do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz