V 8.sérii jsme měli možnost shlédnout v 19.epizodě ping-pongovou bitvu o Howardovu Tardis při vyklízení domu jeho zesnulé matky. Tento díl musel potěšit i fanoušky seriálu Doctor Who, protože kromě již zmiňované Tardis, se zde objevil na konci epizody i Sheldon v roli Doctora.

1

Ping pong nebyl však vybrán náhodně. Herci si totiž v pauze mezi jednotlivými natáčeními rádi proti sobě zahrají, občas se připojí i natáčecí štáb. Dokonce pořádají mezi sebou i turnaje o ceny.

Kaley Cuoco alias Penny, má pověst nejlepšího hráče. Není divu – upřednostnila totiž herectví před profesionální dráhou tenisové hráčky!

2

Jediný, kdo se v dané epizodě nepřipojí do hry, je Johnny Galecki alias Leonard. „Mlátit do míčku? To si raději půjdu zdřímnout“, uvedl v rozhovoru pro Movieline. Možná i z toho důvodu jel v doprovodu Jima Parsona alias Shledona na přednášku a po cestě zažijí malé dobrodružství při návštěvě ranče George Lucase.

3

Kaley se časopisu Delco svěřila, že je pro ně ping-pong tak důležitý, že by ho mohl Chuck Lorre zařadit i do scénáře. A že se tak doopravdy stalo, jsme již měli možnost shlédnout.

4

Nezúčastnil se také Jim Parson. Ten je spíše tenisovým nadšencem. Jako skalní fanoušek navštěvuje tenisové turnaje a samozřejmě si je nenechá ujít ani v TV. Na následujícím snímku selfie s Eugenie Bouchard.

5

Takže naše partička Geeků se v osobním životě pohybu až na vyjímky nebojí!

– pro TVGURU.cz napsala Merry

-reklama-