Disney chce restart Pirátů z Karibiku. Tentokrát by se ale v hlavní roli nemusel objevit Johnny Depp, který v posledních pěti filmech ztvárnil kapitána Jacka Sparrowa. Co můžeme od nových Pirátů očekávat?

Disney už delší dobu uvažuje nad restartem známé série Piráti z Karibiku, která započala už v roce 2003. Poslední film, Salazarova pomsta (Dead Men Tell No Tales), se v kinech představil minulý rok a podle tržeb sklidil úspěch, když vydělal přes 18 miliard korun. Všech pět filmů za posledních 14 let utržilo 4.5 miliard amerických dolarů (zhruba 102 miliard korun). Vzhledem k této bilanci, se nemůžeme studiu divit, že chtějí sérii obnovit.

pavbca.com

I přesto, že Johnny Depp, neboli kapitán Jack Sparrow, stál u zrodu, do budoucna s ním Disney údajně nepočítá. Podle všeho chce studio pro sérii úplně nový začátek a to znamená, že Johnny se v roli piráta už zřejmě neukáže. V restartu bychom ale mohli vidět dvě postavy z posledního dílu – Henryho Turnera (Brenton Thwaites), syna Elizabeth a Willa, a Carinu Smyth (Kaya Scodelario), dceru kapitána Barbossy.

digitalspy.com

Zpravodaj dále uvedl, že konglomerát začal spolupracovat se scénáristy, Rhettem Reesem a Paulem Wernickem, kteří se podíleli například na obou dílech Deadpoola nebo na Zombielandu. Žádné bližší informace zpravodaj zatím neposkytl. Zatím není ani jisté, jak bude restart vypadat. Začne Disney úplně od začátku s novou pirátskou ságou? Budou nové filmy navazovat na ty staré? Spousta fanoušků se ale domnívá, že vyřazení Johnnyho Deppa  z role Jacka Sparrowa může být pro úspěšnost filmů zásadní.

 

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant.com
Redaktorka se zájmem o světovou kinematografii a filmové festivaly.