Piráti z Karibiku patří k jedné z nejikoničtějších klasik od studia Disney, a to zejména díky charismatickému Jacku Sparrowovi v podání Johnnyho Deppa – ten však nyní stále bojuje o své místo v Hollywoodu kvůli soudním sporům s Amber Heard, přičemž nad jeho působením v dalších filmech pořád visí otazníky.

Dlouhá léta byl největší ikonou Hollywoodu, pak přišly soudní spory – Depp už několikátým rokem bojuje s nálepkou psychicky narušeného jedince a „mlátiče žen“, přičemž opora hereckých kolegů klesá. Zůstali však takoví, kteří na spolupráci s ním nedají dopustit a kteří hrdě bojují za to, aby se do role Jacka Sparrowa alespoň na jeden další film skutečně vrátil – řeč je momentálně o Kevinu McNally, představiteli Joshameea Gibbse.

S ním totiž Johnny tvoří nejenom parádní dvojici ve filmovém světě pirátů, nýbrž i v tom skutečném. Když před pár dny McNally v podcastu s hercem Gregem Ellisem (který v dobrodružné sérii mimo jiné ztvárnil postavu Theodora Grovese) narazil na toto téma, svěřil se, že bez Jacka Sparrowa akční série už zkrátka nebude dávat smysl. Vlastními slovy absenci postavy nazval jako „kriminální“ a naprosto bezmyšlenkovitou. Dále doplnil:

„V průběhu let a 5 filmů tady Depp zanechal odkaz moderní legendy, která se pro něj stala skutečným synonymem. Pokud by v šestém díle náhodou chyběl, nedokážu si představit, jak film bude vypadat. Tahle franšíza mi přirostla k srdci, stejně jako Jack Sparrow – reboot zní dobře a je čas předat pochodeň novým postavám, avšak stále si myslím, že by tato nová dobrodružství neměla plout bez Johnnyho.”

Začátkem června letošního roku Disney prohlásilo, že plnohodnotného šestého snímku se bohužel nedočkáme – za to nás čeká reboot nabitý novými postavami v čele s Margot Robbie (Sebevražedný oddíl, The Suicide Squad) pod vedením Christiny Hodson (Birds of Prey, Bumblebee). O rozhodnutí Disney tak lze zatím jen spekulovat – konkurenční studio Warner Bros však samo v důsledku soudních sporů Deppovi z kouzelnické série Fantastických zvířat nabídlo volný odchod.

Myslíte, že nový snímek z pirátského světa bude skvěle fungovat i bez Deppa? Který film z dobrodružné série máte nejradši? Dejte nám vědět níže do komentářů, případně na naší facebookovou stránku!

Již brzy
Může série Piráti z Karibiku pokračovat i bez Johnnyho Deppa?
Může série Piráti z Karibiku pokračovat i bez Johnnyho Deppa?
Může série Piráti z Karibiku pokračovat i bez Johnnyho Deppa?
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz