Vezmeme-li v úvahu všechno, co jsme se dozvěděli o páté sezóně The Originals (Původní), tato show se vydává hodně rychle dopředu. Finále čtvrté sezóny nám ukázalo, že rodina je oddělená, aby ochránili malou Hope, ale čas od té doby dost uteče a producentka údajně tweetnula na twitteru spoiler o tom, kdo zemře. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Zdá se, že bychom se mohli zabývat další ztrátou. Producentka údajně tweetnula (Ihned i smazala) spoilerovou fotku toho, jak vypadá scénář s několika detaily, včetně odhalení, že Freya (Riley Voelkel) a Keelin (Christina Moses) čekají dítě.

Největší spoiler této fotky, byla však nečekaná smrt jedné z hlavních postav. Nejedná se o někoho z Mikaelsonů, ale o Hayley Marshall (Phoebe Tonkin), matku Hope. Důležitá věc, kterou je třeba mít na paměti je, že pro to nemáme zatím žádný kontext, ani nevíme, jak by mohla trvat její předpokládaná „smrt“.

Jak jsme již v sérii TO viděli, smrt není vždy pro charakter úplným koncem. Davina (Danielle Campbell), který byla zabita na konci třetí sezóny, se také několikrát v sezóně objevila, aby pomohla Vincentovi (Yusuf Gatewood) a Joshovi (Steven Krueger). Pak se dokonce i vrátila mezi živé. I Elijah, který byl v ohrožení a málem se nevrátil, žije. Protože je příliš brzy o tom diskutovat, tyto podrobnosti se mohou ještě v průběhu zcela změnit.

Myslíte, že Hayley doopravdy zemře? Nebo byste chtěli, aby to byl raději někdo jiný?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz