Kdysi krásná modelka, herečka a bývalá Bond Girl Denise Richards slaví padesát. Koncem devadesátých let měla slibně rozjetou kariéru, dnes je však obsazována do bezvýznamných rolí. Zlí jazykové tvrdí, že za konec její kariéry může manželství s Charliem Sheenem, které neskončilo dobře.

Denise Richards se narodila 17. února 1971 v Downers Grove v Illinois. Svou kariéru začala jako modelka při studiu na střední škole. Po maturitě díky modelingu procestovala celý svět a začala navštěvovat herecké kurzy. Netrvalo dlouho a objevili ji také filmoví agenti a angažovali ji nejprve do vedlejších rolí v seriálech a v polovině 90. let se prosadila také u filmu.

Její průlomová role přišla v roce 1997 ve filmu Hvězdná pěchota, o rok později ztvárnila svůdnou vysokoškolskou studentku v thrilleru Nebezpečné hry po boku Neve Campbell, Kevina Bacona a Matta Dillona, která jí vynesla nominaci na MTV Movie Award. V roce 1999 si střihla roli Bond Girl ve filmu Jeden svět nestačí. Po roce 2000 se objevila ve filmech Dvě na jednoho, Scary Movie 3 či Láska nebeská.

V roce 2002 si vzala slavného hollywoodského průšviháře Charlieho Sheena. Poprvé se setkali při natáčení v roce 1993, poté znovu v roce 2000. Sheen byl tou dobou označen největším bohémem v Hollywoodu a ona byla tehdy považována za jednu z nejkrásnějších hereček na světě. V roce 2004 se jim narodila dcera Sam.

Manželství bylo však opředeno mnoha skandály a nakonec pro Richards neskončilo dobře. V roce 2005 podala žádost o rozvod, avšak kvůli narození druhé dcery, Loly Rose, ji stáhla. Nakonec se se Sheenem rozvedla koncem roku 2006. Později uvedla, že ji psychicky i fyzicky napadal a jeho alkoholové a drogové excesy již nemohla dál snášet.

V prosinci 2017 začala chodit s Aaronem Phypersem. Pár se vzal o rok později v Malibu a jsou spolu dodnes. V posledních letech propadla plastickým operacím a už si bohužel není moc podobná.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz