Pretty Little Liars spin-off, s názvem The Perfectionists, přidává do svého obsazení nové postavy. Jedná se o herce ze známých seriálů, jako jsou The Walking Dead nebo Gossip Girl. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Freeform minulý týden informoval o tom, že The Perfectionists (spin-off Pretty Little Liars) přidal do svého týmu nové herečky, ale i herce. Jednou z nových ženských postav je Sydney Park, kterou můžete znát ze seriálu The Walking Dead (Cyndie). V nadcházejícím spin-offu PLL si zahraje roli Caitlin, inteligentní, dospívající a perfektní dceru dvou dokonalých matek.

Další herečkou je Kelly Rutherford (Gossip Girl), která bude hrát Claire Hotchkiss. Claire je společně s jejím manželem zakladatelem společnosti Hotchkiss Industries a respektované univerzity Beacon Heights. Věří, že dokonalost je dosažitelná a nebojí se tahat za nitky, aby dostala to, co chce.

Zdroj: ComingSoon.net

Kromě těchto herců se setkáme i s Elim Brownem, který bude představovat Dylana, nadaného violoncellistu, který vyrostl v jeho malém rodném městě, a teď cítí potřebu být nejlepší ve všech jeho cílech. Je hluboce oddaný dvěma věcem, jeho hudbě a jeho příteli, Andrewovi.

A úplně poslední je Hayley Erin, která prozatím uzavírá obsazení v tajemné roli.

 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz