Úspěšný komiks Watchmen – Strážci od vydavatelství DC Comics se tento rok dočká nového zpracování. Seriál Watchmen z produkce HBO dorazí letos v říjnu a jak nám prozrazuje nejnovější trailer, máme se na co těšit. 

Mnozí z vás nepochybně znají filmovou adaptaci stejnojmenného komiks z roku 2009. Ta sklidila u diváků značný úspěch, pokračování se však nekonalo. Zdali je to tak dobře či nikoli, to nechám na vás. Nemusíte se však bát, že alternativní historii Strážců už nikdy neuvidíme. Letos na podzim se totiž můžeme těšit na zcela nové zpracování.

To se ponese ve velmi podobném duchu, jako to filmové z roku 2009. Nepůjde však o sequel, ale o úplně novou adaptaci. Příběh by se měl komiksovou sérií pouze inspirovat, jinak by měl kráčet po vlastní cestě. Atmosféra filmové adaptace z roku 2009 byla opravdu výborná, nejnovější trailer na připravovaný seriál nám však dokazuje, že k ní nové zpracování nebude mít daleko.

Seriál Watchmen se nemusí stydět ani za své obsazení. Uvidíme hvězdy jako jsou Regina King (Ray), Jeremy Irons (Příliš dokonalá podoba), Adelaide Clemens (Velký Gatsby) nebo Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman).

Jak se vám zatím noví Strážci líbí? Těšíte se na seriálovou adaptaci? Máte rádi tu filmovou z roku 2009? Dejte nám vědět váš názor dolů do komentářů! 

-reklama-