Je až k neuvěření, že se pokračování kultovního Constantina z roku 2005 skutečně dočkáme. Ale je tomu skutečně tak.

Populární postava exorcisty Johna Constantina baví televizní fanoušky DC Universe už nějakou dobu. Od populární sólovky režiséra Francise Lawrence s Keanu Reevesem v hlavní roli jsme se dočkali i samostatného seriálu Constantine s Mattem Ryanem, jehož ztvárnění se pak prolnulo i do superhrdinské týmovky Legends of Tomorrow. Tam nás Ryan bavil až do minulého roku.

Delší dobu to vypadalo, že má na postavu Constantina spadnuto režisér J. J. Abrams, který ho chtěl začlenit do Justice League Dark. Vypadá to však, že tento nápad nedostal zelenou a místo toho se dočkáme něčeho zcela jiného. A určitě mnohem lepšího.

Je totiž oficiálně potvrzeno pokračování kultovního filmu Constantine. Do režisérského křesílka znovu usedá Francis Lawrence a ústředního hrdinu si opět střihne Keanu Reeves. Tato skvělá zpráva nadchla všechny fanoušky, kteří po téměř dvacetiletém čekání už odmítali věřit v návrat, a my se jen těšíme, jaké další novinky se z připravovaného projektu dozvíme.

Film Constantine 2 zatím nemá stanovenou premiéru, spekuluje se však o roce 2024. O dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Embed from Getty Images

zdroj: www.screenrant.com

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

studentka, milovnice seriálů a pomerančů