Pobřežní hlídka je dnes již kultovní americký akční televizní seriál z prostředí malebných pláží v Kalifornii, který se vysílal v letech 1989–2001. V devadesátých letech slavil obrovský úspěch také u českých diváků, kteří kromě prosluněných pobřeží obdivovali také opálená těla plavčíků. V roce 2017 vznikl na motivy seriálu také film Pobřežní hlídka, který však na úspěchy svého předchůdce nenavázal. Pojďte se podívat, jak se hlavní hrdinové z Baywatch změnili po 30 letech.

View this post on Instagram

Happy 🇨🇦 day!

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on

Pamela Anderson se v seriálu objevila jako C.J. Parker, od ukončení natáčení však šla její herecká kariéra spíše z kopce. Bohužel tomu napomohlo také ukradené domácí porno video s jejím tehdejším manželem Tommym Lee, které uniklo na internet. V televizi naposledy pracovala před více než patnácti lety na animované show Stripperella (2003) a poté na sitcomu Stacked (2005). Občas ještě dostane nějakou menší roli ve filmu, například v roce 2017 si zopakovala roli C.J. Parker ve filmu Pobřežní hlídka. Nějakou dobu žila ve Francii, když se však rozešla s fotbalistou Adilem Ramim, vrátila se zpět do Los Angeles. Počátkem roku 2020 se Andersonová popáté vdala, její manželství s filmovým producentem Jonem Petersem však vydrželo pouhých 12 dní. Dnes se také věnuje boji za práva zvířat, a to prostřednictvím agentury PETA.

View this post on Instagram

Caption this! 🕵🏻‍♂️

A post shared by David Hasselhoff (@davidhasselhoff) on

David Hasselhoff byl v devadesátých letech idolem mnoha žen, v dnešní době by se svou tehdejší postavou však tolik dívek neokouzlil. V seriálu si zahrál hlavní postavu plavčíka Mitche Buchannona. Po konci Pobřežní hlídky pokračoval ve své herecké kariéře, ale byl do značné míry navždy spojován s rolí Mitche. Dal se také na divadelní dráhu, objevil se například ve hře Jekyll a Hyde na Broadwayi nebo Peter Pan v Londýně. V roce 2009 David a jeho dcery společně účinkovali ve vlastní reality show „Meet the Hasselhoffs“. V posledních letech se objevil ve více reality show, dokonce i v americkém a britském talentu. Dále se objevil ve filmu Klik – život na dálkové ovládání (2006) nebo Žraločím tornádu 3 a 4 (2015-2016) a měl také malou roli ve Strážcích galaxie 2 (2017) a filmu Pobřežní hlídka z roku 2017. kromě herectví se věnuje také zpěvu, v loňském roce vydal album Open Your Eyes a se svou kapelou koncertuje po celém světě.

View this post on Instagram

Working 4 CHUC (charlies Holdings Unlimited Corporation. 1 of the most personally challenging yet massively rewarding undertakings I have ever been a part of. The people I work with are PURE MAGIC, vibrant , caring , dynamic individuals who all impact the world in positive ways. Sink or swim around here! So keeping a high standard has been pretty enriching. “NEW” is always challenging. Jumping in the deep is scary! Thankfully the crew here helps keep me afloat! I have done much in my 39 years . Reached iconic/world class record breaking heights. 12 years of television fame , feature films , chart topping musical career , touring the world with giant fashion brands, producing celebrity fashion shows as a international night life event producer . Switching gears totally with 10 years clean and sober I went full force into health/fitness -Attaining personal training certifications and fitness chef certs, working with CEO’s/executives/VIP’s helping them be their best physical selves via progressive athletics and nutrition. From that passion I landed my childhood fantasy of being on the cover of body building magazines and shortly after dove head first into Brazilian Jiu Jitsu and over the course of 2 years won many gold metals at BJJ tournaments. Then with this momentum/powerful history carrying me I set my eyes on marriage , starting a family and of course as usual put all my efforts into a new chapter. The marriage backfired in ways I never thought humanly possible. After a 3 year depression and emotional/spiritual breakdown while my life progress/health and finances were being demolished before my eyes with no hope in site . There I was . This guy. Who did this “stuff”. Who lost his way. Who’s courage and confidence had been smashed. WHAT WILL I EVER BE ABLE TO DO NOW ?!?!!? I buckled down , took my legal lashings , allowed everybody to talk and hate and lie . I put my blinders on. I committed to recovery . Became and drug and alcohol counselor, nutritionist , mentor , sober coach and BAM! @charlieschalkdust plucked me out of the frying pan and into fire. They say “Pain is the touchstone of growth” THAT MAKES ME A GIANT.

A post shared by Jeremy Jackson (@jeremyjacksonfitness) on

Jeremy Jackson si zahrál syna Mitche Buchannona, Hobieho. Jacksonův brzký herecký úspěch jej bohužel zavedl na cestu drog a alkoholu. Herec přiznal, že vážným problémům s drogami čelil již během natáčení. Z drog se vzpamatoval až v roce 2000. Bývalý idol všech dospívajících měl poté několik vystoupení v televizních pořadech, ale jeho osobní bitva ještě nebyla ani zdaleka u konce. Alkoholu holduje dodnes a v roce 2015 byl dokonce dvakrát zatčen za napadení, za což byl odsouzen na 270 dnů ve vězení. S jeho hereckou kariérou je prozatím konec a věnuje se fitness.

Erika Eleniak svou roli v Pobřežní hlídce dostala poté, co se objevila v časopisu Playboy. Postavu Shauni McClain si v seriálu zahrála v letech 1989-1993, v televizi se objevila ve svém prvním filmu již v roce 1982 v E.T. – Mimozemšťan od Stevena Spielberga. Eleniak hrála v řadě dalších seriálů, televizních filmů a reality show. Jmenujme například seriál Zoufalé manželky či filmy Burani z Beverly Hills, Ve sněžné pasti a Osudné shledání. V roce 2012 svou hereckou kariéru pověsila na hřebík.

Billy Warlock si zahrál plavčíka Eddieho v prvních sériích Pobřežní hlídky a v televizi se prosadil pouze jako herec z nekonečných seriálů. Již předtím se objevil v seriálu Happy Days a po Pobřežní hlídce například v Tak jde čas, Mladí a neklidní, As the World Turns a One Life to Live. Dnes se herectví již nevěnuje.

View this post on Instagram

Yummm hahaha #CattlemanUp @cattlemanscut

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

Carmen Electra se připojila ke štábu Pobřežní hlídky v roce 1997. Předtím se objevila v roce 1996 v časopise Playboy, kam nafotila další svůdné fotky i v letech 1997, 2000, 2003 a 2009. Electra si zahrála záchranářku Lani McKenzie a byla to její první televizní role vůbec. Po konci v seriálu ztvárnila hlavní roli ve filmu Sexuální praktiky pozemšťanů (1999), o rok později jsme ji mohli vidět ve Scary Movie: Děsnej biják. Mezi léty 2000-2010 se objevovala v béčkových televizních komediích a parodiích, což ji nikdy neposunulo v kariéře dál. Po roce 2010 to ještě zkusila s několika rolemi, avšak od roku 2017 se herectví již nevěnuje.

View this post on Instagram

Photos by @rikerbrothers @derekriker @riker.photos

A post shared by David Chokachi (@therealdavidchokachi) on

David Chokachi se v seriálu po boku Pamely Anderson objevoval téměř čtyři roky. Tato role mu zajistila obsazení v několika televizních filmech. U seriálů se již nikdy neprosadil a po několika béčkových televizních filmech se mu nepodařilo prorazit ani na velkém plátně. Ačkoliv na svou velkou roli stále čeká, herectví se věnuje dodnes. Diváci jej letos mohli vidět ve filmech The Summoning a Emerald Run.

Alexandra Paul (na obrázku vlevo) hrála zkušenou Stephanie Holden. Herečka se ve skutečnosti ucházela o roli, kterou nakonec dostala Pamela Anderson. Producenti totiž naznali, že její atletická postava se lépe hodí pro roli Stephanie. Herečka se objevila ve velkém množství filmů, například Agent WC 40 (1996), Vykoupení ducha (2002), Pavučina lží (2006) nebo Žraločí tornádo 4 (2016). Letos ji diváci mohli vidět ve filmech Pink Skies Ahead a Escaping My Stalker. V poslední době se také zaměřuje na kariéru fitness trenérky. Soutěží v Ironman soutěžích a je veřejná environmentální aktivistka.

David Charvet (na snímku vpravo) hrál všemi dívkami milovaného Matta Brodyho. S jeho opálenou postavou a bujnou hřívou u ženského publika bodoval několik let. Tento francouzský herec ze seriálu odešel v roce 1995 a poté se objevil v seriálu Melrose Place. V roce 1999 se rozhodl zaměřit svou kariéru na hudbu a začal objíždět Evropu se svou kapelou. V roce 2011 oženil s modelkou a herečkou Brooke Burkeovou, s kterou se však letos v březnu rozvedl. Herectví ani zpěvu se dnes již nevěnuje.

Nicole Eggert (na snímku vpravo) hrála v seriálu drobnou blondýnku Summer Quinn. S herectvím začínala již v 80. letech jako dětská herečka. Objevila se v klasickém rodinném seriálu Who’s the Boss? a poté v Charles in Charge. Od roku 1992 do roku 1994 působila v Pobřežní hlídce. Její herecká kariéra šla na konci devadesátých let stranou, když se začala věnovat rodině. Od roku 2000 si střihla pouze několik vedlejších rolí v béčkových filmech a seriálech. V roce 2014 se dala na podnikání a od té doby se již herectví nevěnuje.

View this post on Instagram

#YasmineBleeth

A post shared by Fillm & Serie TV (@filmandserietv) on

Yasmine Bleeth v seriálu ztvárnila Caroline, sestru Stephanie. Její postava svou krásou zamotala hlavu nejen divákům, ale i několika seriálovým kolegům. Pobřežní hlídka jí otevřela cestu k dalším rolím, dokonce byla třikrát zvolena nejvíce sexy ženou USA. V herectví pokračovala v různých televizních pořadech, například Detektiv Nash Bridges, Titáni nebo Celebrity Dish. V letech 1998-2002 její kariéru ovlivnily drogy, alkohol a dokonce i zatčení. Od roku 2003 se drží spíše v ústraní a herectví se dnes již nevěnuje.

View this post on Instagram

Aloha everybody, Hope you and your loved ones are all safe during these crazy times.  If you’re looking for a great documentary to watch, please check out an amazing, and timely film called Story of Plastic, which premiers on Discovery Channel on this Wednesday  as part of their celebration of the 50th anniversary of Earth Day.  You can also watch the film on DiscoveryGO like I did. I had nothing to do with this film, but the message couldn’t be more near and dear to my heart.  Spanning three continents, the film illustrates the ongoing catastrophe: fields full of garbage, veritable mountains of trash; rivers and seas clogged with waste; and skies choked with the poisonous emissions from plastic production and processing. THE STORY OF PLASTIC features interviews with experts and activists on the frontlines of the fight, revealing the disastrous consequences of the flood of plastic smothering ecosystems and poisoning communities around the world –and the global movement rising up in response. It’s important that we do everything possible to protect the earth and eliminate single use plastics, not just for ourselves but for all the generations to come.  Mahalo.  Aloha J Watch #TheStoryofPlastic on Discovery April 22nd or on #DiscoveryGO. Discovery.com/Plastic” @discovery

A post shared by Jason Momoa (@prideofgypsies) on

Jason Momoa se v seriálu objevil jako havajský teenager. Momoa se k hraní dostal poté, co vyhrál v roce 1999 soutěž Hawaii´s Model Of The Year. V letech 2005-2009 se do podvědomí diváků zapsal jako Ronon Dex ze seriálu Hvězdná brána: Atlantida. V roce 2011 dostal první větší filmovou roli ve snímku Barbar Conan. Poté ztvárnil Khala Droga ve Hře o trůny a dnes patří mezi velmi žádané herce. Diváci jej mohli vidět například ve filmech Liga spravedlnosti (2017) a Aquaman (2018) a také v seriálech Frontier: V kůži nepřítele a See. Letos se objeví v očekávaném snímku Duna a v roce 2022 si zopakuje roli Aquamana ve druhém pokračování úspěšného filmu na motivy DC Comics.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz