Podle toho, co označila Agáta Hanychová (37) v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa na Barrandově za nevěru, by byl nevěrný celý národ. Není to již přes čáru? Nebo je to jen divadélko pro publikum?

-reklama-
Modelka a moderátorka Agáta Hanychová spolu s partnerem Jaromírem Soukupem v druhém díle pořadu Agáta Jaromíra Soukupa řešila nevěru. Dle svých slov ona nikdy nikomu nevěrná nebyla, ale nevěrné ženy se snaží chápat, protože je to podle ní volání po pozornosti. Sama však nevěru zažila s bývalým partnerem Mirkem Dopitou, se kterým má jedenáctiletého syna Kryšpína. Než mu nevěru odpustila, trvalo to prý 4 měsíce. Považovala to z jeho strany za zradu. Nakonec se i přes snahu vztah rozpadl.
 
Nakousla ale i problém, který řeší se svým aktuálním partnerem Jaromírem Soukupem (53) a kvůli kterému je nejspíš u nich doma občas „dusno“. Považuje totiž jeho chování k jiným ženám na veřejnosti ze svého pohledu za jistý druh nevěry: „Pro mě je nevěra, už když se na někoho podíváš, jako třeba dneska. Řekl jsi, že to bude smutné, až holky přestanou nosit sukně, to už je nevěra,“ dodala vysvětlení i s názorným příkladem Hanychová. Vadí jí, že se její partner dívá po jiných a občas i okomentuje, jak vypadají. Takové chování by se dalo očekávat u dívek v pubertě, ale ne u dospělé ženy a matky dvou dětí. Možná by to chtělo spíše zapracovat na žárlivosti…?
 
Soukup se samozřejmě bránil, že to, že se podívá na jinou nebo okomentuje její vzhled, rozhodně nevěra není. Příslibu, že se to již nebude opakovat, se však jeho partnerka nedočkala…
 
Co si o tom myslíte vy?
 
Zdroj: Pořad Agáta Jaromíra Soukupa

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA