Již od příštího týdne propukne (nejen) na ABC nová podzimní sezóna televizních seriálů. Asi nejočekávanějším dílem této stanice a možná všech stanic je seriál Marvel´s Agents of S.H.I.L.D, ale samozřejmě se objeví i spousta dalších seriálů. Pojďme se tedy podívat, co nového pro nás letos ABC nachystalo.

Back in the Game
Premiéra: 25. 9. 2013
Žánr: Komedie
Produkce: Robb Cullen (Lucky, Las Vegas), Mark Cullen (Lucky, Las Vegas), John Requa, Glenn Ficcara, Aaron Kaplan
Hrají: Maggie Lawson (Psych), James Caan (Las Vegas, Magic City), Griffin Gluck (Private Practice), Lenora Crichlow, Ben Koldyke (Work It, Big Love), Kennedy Waite, J.J. Totah, Cooper Roth
Děj: Terry Gannon, bývalá vysokoškolská hráčka softballu, je nyní svobodnou matkou. Po na stěhování ke svému otci, bývalému baseballovému hráči, zažívá ona i její syn spoustu problémů.

Back in the game

Betrayal
Premiéra: 29. 9. 2013
Žánr: Drama
Produkce: David Zabel (ER), Patty Jenkins (Monster), Rob Golenberg, Alon Aranya
Hrají: Hannah Ware (Boss), Stuart Townsend (XIII, Night Stalker), James Cromwell (American Horror Story), Henry Thomas (E.T., Gangs Of New York), Chris Johnson (The Vampire Diaries), Wendy Moniz (Damages, The Guardian), Elizabeth McLaughlin (The Clique), Braeden Lamasters (Men of a Certain Age)
Děj: Po náhodném setkání si fotografka Sara Hadley začíná románek s právníkem mocné rodiny. Sařin nový milenec se brzy stane obhájcem v případu vraždy. Proti němu však stojí Sařin manžel, který je hlavním žalobcem.

Betrayal

The Goldbergs
Premiéra: 24. 9. 2013
Žánr: Komedie
Produkce: Adam F. Goldberg (Breaking In), Seth Gordon (Horrible Bosses), Doug Robinson
Hrají: Wendi McLendon-Covey (Bridesmaids), Jeff Garlin (Curb Your Enthusiasm), Sean Giambrone, Hayley Orrantia (The X Factor), Troy Gentile, George Segal
Děj: Seriál situovaný do 80. let pojednává o rodině Goldbergových, která je „milující rodinou jako každá jiná, jen s trochu větší dávkou křiku“. Nejmladší dítě, Adam, zachycuje svou bláznivou rodinu na videokameru.

The Goldbergs

Lucky 7
Premiéra: 24. 9. 2013
Žánr: Drama
Produkce: David Zabel (ER), Jason Richman (Detroit 1-8-7), Steven Spielberg, Justin Frank, Darryl Falvey, Paul McGuigan
Hrají: Isiah Whitlock Jr. (The Wire), Matt Long (Mad Men), Stephen Louis Grush (Detroit 1-8-7), Lorraine Bruce (Eden Lake), Anastasia Phillips (Bomb Girls), Summer Bishil (The Last Airbender), Luis Antonio Ramos (The Ruins), Christine Evangelista (The Joneses)
Děj: Skupina zaměstnanců jedné čerpací stanice spolu každý týden sází do loterie, ačkoli je nikdy nenapadlo, že by mohli vyhrát. Ovšem pak se to stane…

lucky-7

Marvel´s Agents of S.H.I.E.L.D.
Premiéra: 24. 9. 2013
Žánr: Drama, Akční
Produkce: Joss Whedon (The Avengers, Buffy the Vampire Slayer, Firefly), Jed Whedon (Dollhouse, Dr. Horrible’s Sing-Along Blog), Maurissa Tancharoen (Dollhouse), Jeffrey Bell (Angel, Alias), Jeph Loeb (Smallville, Heroes)
Hrají: Clark Gregg (The Avengers), Ming-Na Wen (ER, Stargate Universe), Brett Dalton (Killing Lincoln), Chloe Bennet (Nashville), Iain de Caestecker, Elizabeth Henstridge
Děj: Agent Phil Coulson dává dohromady malý tým vybraných agentů z celého světa pro vládní organizaci S.H.I.E.L.D. Společně vyšetřují nové, podivné a neznámé hrozby napříč celým světem a ochraňují ty obyčejné před neobyčejnými. (Pozn. Seriál se odehrává po filmu Avengers.)

shield

Once Upon a Time in Wonderland
Premiéra: 10. 10. 2013
Žánr: Drama, Fantasy
Produkce: Eddie Kitsis (Once Upon a Time), Adam Horowitz (Once Upon A Time), Steve Perlman, Zack Estrin, Ralph Hemecker
Hrají: Sophie Lowe, Michael Socha (Being Human), Peter Gadiot, Emma Rigby (Hollyoaks), John Lithgow (Dexter, How I Met Your Mother) jako hlas Bílého králíka
Děj: Příběh spin-offu pohádkového seriálu Once Upon a Time vychází, jak už název napovídá, z knihy Lewise Carolla „Alenka v Říši divů“. Ve viktoriánské Anglii vypráví Alice (nebo Alenka, chcete-li) příběh o podivné nové zemi, která existuje na druhé straně králičí nory. Všichni se domnívají, že je šílená, a tak ji doktoři předepisují léčbu metodou, díky které na vše zapomene. Alice se zdá být připravena hodit vše za hlavu, obzvlášť s bolestnými vzpomínkami na džina, do kterého se zamilovala a navždy jej ztratila. Ale hluboko uvnitř Alice ví, že Říše divů je opravdová. (Pozn. Tvůrci ujišťují, že seriál mohou sledovat i lidé, kteří se na původní Once Upon a Time nedívají.)

wonderland

Super Fun Night
Premiéra: 2. 10. 2013
Žánr: Komedie
Produkce: Rebel Wilson, John Riggi (30 Rock), Conan O’Brien, David Kissinger
Hrají: Rebel Wilson (Pitch Perfect, Bridesmaids), Liza Lapira (Don’t Trust the B—- in Apt. 23), Lauren Ash, Kevin Bishop
Děj: Obchodní zástupce Kimmie a její nejlepší kamarádky Helen-Alice a Marika každý týden oslavují Friday Nigh Fun (česky: „Páteční zábavný večer“), vždy pouze jen ony tři a vždy uvnitř. Ale když je Kimmie povýšena, přesvědčí své kamarádky, aby se šly odvázat ven.

super fun night

Trophy Wife
Premiéra: 24. 9. 2013
Žánr: Komedie
Produkce: Emily Halpern (The Unit), Sarah Haskins (InfoMania), Lee Eisenberg (The Office), Gene Stupnitsky (The Office), Jason Moore, Malin Akerman
Hrají: Malin Akerman (Suburgatory), Bradley Whitford (The West Wing), Marcia Gay Harden (Into the Wild, Damages), Michaela Watkins (Saturday Night Live, Enlightend), Natalie Morales (Parks and Recreation, The Middleman), Ryan Scott Lee (Super 8), Albert Tsai, Bailee Madison (Once Upon a Time)
Děj: Bývalá pařanka Kate si bere po bouřlivé romanci Petea a zjišťuje, že se vdal do rodiny, která zahrnuje i Peteovy dvě exmanželky a jeho tři děti.

trophy-wife-tv-show

[fbcomments]

-reklama-