Už jsme si představili novinky na FOXU, NBC, ABC a CBS a dnes se zaměříme na poslední americkou velkou stanici, a to CW, jejímž říjnovým premiérám budou vládnout upírský spin-off, historické drama a remake sci-fi seriálu.

The Originals
Premiéra: 3. 10. 2013
Žánr: Drama, Fantasy
Produkce: Julie Plec (The Vampire Diaries), Leslie Morgenstein, Gina Garolamo
Hrají: Joseph Morgan (The Vampire Diaries), Daniel Gillies (The Vampire Diaries), Claire Holt (The Vampire Diaries), Phoebe Tonkin (The Vampire Diaries, The Secret Circle), Charles Michael Davis (Grey’s Anatomy), Daniella Pineda (Newlyweds), Leah Pipes (The Deep End, Life Is Wild), Danielle Campbell (Prom)
Děj: The Originals jsou spin-offem seriálu The Vampire Diaries (u nás vysíláno pod názvem Upíří deníky). Hlavními hrdiny je rodina Původních, neboli prvních upírů, kteří se z Mystic Falls přemístí do New Orleans. Klaus po příjezdu zjišťuje, že jeho bývalý poskok Marcel nyní ovládá nadpřirozený svět ulic New Orleansu. Klaus se proto s pomocí svých sourozenců Rebeky a Elijaha pokouší znovu získat moc nad městem a zároveň urovnat rodinné vztahy.
Poznámka: The Originals nabídnou sneak peek premiéru po vysílání premiéry The Vampire Diaries (tj. 3. 10.) a posléze budou od 8. 10. pravidelně běžet každé úterý.

The Originals

Reign
Premiéra: 17. 10. 2013
Žánr: Drama, Historické
Produkce: Stephanie Sengupta (Hawaii Five-0), Laurie McCarthy (Ghost Wisperer), Frank Siracusa, Brad Silberling (Moonlight Mile, Land of the Lost)
Hrají: Adelaide Kane, Toby Regbo (One Day), Torrance Coombs (The Tudors), Megan Follows (Anne of Green Gables, Plainsong), Alan Van Sprang (The Tudors), Celina Sinden, Caitlin Stasey, Anna Popplewell (The Chronicles of Narnia), Jenessa Grant (Cyberbully)
Děj: Seriál se zaměřuje na dospívající Mary, královnu Skotska, která cestuje na francouzský dvůr, aby formálně potvrdila své zasnoubení s princem Francisem. Jakmile však přijede, je zapletena do sítě politických a milostných intrik.

Reign

The Tomorrow People
Premiéra: 9. 10. 2013
Žánr: Sci-fi, Drama
Produkce: Greg Berlanti (Arrow, Brothers & Sisters), Julie Plec (The Vampire Diaries), Phil Klemmer (Chuck), Danny Cannon (CSI)
Hrají: Robbie Amell (Revenge), Luke Mitchell, Peyton List (Mad Men), Aaron Yoo (Disturbia, The Bedford Diaries), Mark Pellegrino (Supernatural, Lost), Madeleine Mantock
Děj: Jedná se o remake kultovního britského seriálu ze 70. let, který vypráví o mladých lidech s nadpřirozenými schopnostmi, kteří reprezentují další stádium lidské revoluce. Nejnovější člen skupiny si musí vybrat mezi spojení s lidmi se stejnými schopnostmi a nabídkou „normálního“ života od tajemné skupiny, která zasvětila své snažení vyhlazení těchto jedinců.

Tomorrow people

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz