Seriál Colombo, kde se v hlavní roli objeví herec Peter Falk, je oblíbený napříč generacemi již dlouhých 50 let. Poručíka Colomba a jeho řešení případů vražd můžete sledovat každý den na Prima Krimi. Pokud máte vy a nebo někdo z Vašich blízkých tento seriál v oblibě, pojďte se zapojit do naší soutěže a balíček cen.

Soutěž trvá od čtvrtku 11.11.2021 do středy 17.11.2021 23:59. Losování proběhne ve čtvrtek 18.11.2021 a vítězové budou kontaktováni e-mailem.

Vylosováno bude 5 vítězů, kdy každý získá jeden „Colombo“ balíček.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje pes poručíka Colomba?

  1. Fido
  2. Pes
  3. Beethowen

Pravidla:

1. Odpovědi posílejte na e-mail soutez@tvguru.cz a do předmětu uveďte „Colombo„.

2. Po vylosování výherce ověříme splnění pravidel a odpovědi. Následně jej budeme kontaktovat e-mailem a doptáme se na kontaktní údaje, abychom mohli předat adresu sponzoru soutěže, který odešle výhru. Pokud se výherce neozve zpět (do 7 dní), bude vylosován další.

3. E-mailové adresy soutěžících nebudou předány třetí straně a v rámci našich zásad ochrany osobních údajů nebudou ukládány a nebudou zneužity k odesílání obchodních sdělení, nemusíte se tedy bát následné nevyžádané pošty.

4. Vícenásobná účast jedné osoby ve hře není povolena.

5. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže soutěžícího z důvodu porušení pravidel soutěže, neuvedených nebo nepravdivých údajů, duplicity nebo jiných.

6. Výhru nelze převádět na jiné osoby.

7. Výhry nejsou právně vymahatelné. Výhry nelze proplácet v hotovosti, ani za ně poskytnout jinou věcnou náhradu. Nepřevzaté výhry propadají vyhlašovateli.

8. Pořadatel si vyhrazuje právo na veškeré změny v cenách a soutěžních mechanismech.

9. TVGURU.cz je pouze zprostředkovatelem, výhru odešle přímo FTV Prima do 2-3 týdnů od předání kontaktu na výherce.

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA