Fanoušci Marvelu netrpělivě čekají na trailer k filmu Spider-Man: Daleko od domova (Spider-Man: Far From Home), který měl být odhalen světu minulou sobotu. Ale to se nestalo. Místo toho trailer zhlédli pouze ti, kteří se zúčastnili brazilského Comic Con Experience, ale naštěstí pro nás, někteří se o podrobnostech z traileru podělili na sociálních sítích. V článku najdete vše, co nám účastníci CCXP prozradili. 

Jak už pár měsíců víme, děj se bude odehrávat v Evropě, kam Peter a jeho spolužáci vyrazili na dovolenou. Také víme, že Spidey bude nějakým způsobem oživen, protože film se odehrává po Avengers: Infinity War. Peter Parker se prý stal velmi populárním a svůj klasický červenomodrý oblek chce nechat doma v New Yorku. Když dorazí do Benátek, Nick Fury ho povolá na misi, při které bude muset bojovat s obřím záporákem, jenž je vytvořen vody a kamenů. Při této misi by také mohl poprvé obléknou stealth oblek, který byl před několika dny odhalen na již zmíněném Comic Conu.

collider.com

Trailer také odhalil, že tetička May a Tonyho bývalý osobní strážce Happy Hogan spolu mají milostný poměr. Spidey se údajně spojí s Mysteriem, který byl nejdříve považovaný za hlavního záporáka filmu, aby společně bojovali proti Elementals, neboli čtyřem nesmrtelným postavám. Je zřejmé, že Nick Fury i Maria Hill budou také oživeni, i přesto, že v potitulkové scéně v Avengers: Infinity War, podlehli Thanosovu lusknutí. Kevin Feige, prezident Marvel Studios, prozradil, že traileru na druhý díl Spider-Mana se dočkáme ještě do konce roku. Možná už tento týden, při premiéře animáku Spider-Man: Paralelní světy, který se v kinech amerických i českých kinech představí už 13. prosince.

hollywoodreporter.com

Spider-Man: Daleko od domova v českých kinech už od 4. července 2019.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz