Oblíbený pořad Poklad z půdy se po úspěchu předchozích sérií vrací i tento podzim. Ve čtvrté řadě se můžou diváci opět těšit na moderátora Jana Rosáka a spoustu více či méně cenných pokladů, které našli lidé nejen na svých půdách.

Stejně jako v předchozích řadách budou v každé epizodě odborníci v doprovodu moderátora Jana Rosáka oceňovat pět starožitností od diváků. Tyto tajemstvím zahalené předměty od nich následně budou moci koupit experti-starožitníci v mini aukci. Poklad z půdy nabídne zajímavé příběhy věcí i lidí a základní návod na to, jak poznat, jestli se na vaší půdě nepráší na cenný předmět, jejž by ocenil nejeden sběratel. O tom svědčí i fakt, že v mini aukci první i aktuální čtvrté série pořadu Poklad z půdy padla i taková částka, jakou je půl milionu korun! A v nejnovější čtvrté sérii se objeví předmět, jehož odhadovaná cena bude dokonce dvojnásobná!

FOTO: FTV Prima

Do nové řady pořadu se přihlásilo přes 250 zájemců, kteří celkem přinesli přes 500 předmětů. Mezi ty nejzajímavější patřila například klícka na blechy ze 17. století nebo vyřezávaná socha svatého, která skrývala opravdu pikantní tajemství. Speciálním hostem série pak byl známý moderátor Aleš Cibulka, který ze své sbírky přinesl do pořadu rukavice herečky Nataši Gollové. Nejmenším předmětem, na který se diváci mohou těšit, je fazole, do které je zasazena miniatura slona vyřezaného ze slonové kosti. Největším pak sbírka vyšívaných obrazů, která celkem čítala přes 200 kusů, do studia se jich však nakonec vešlo jen šedesát. Premiérová čtvrtá řada pořadu samozřejmě nabídne i krásné starožitné šperky, jejichž odhadní ceny se vyšplhají do rekordních výšin.

První epizoda čtvrté řady má premiéru v pondělí 31. srpna ve 21:35 na Primě.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz