Avengers: Infinity War už mají půl roku po premiéře a na internetu se stále řeší spousta věcí okolo filmu samotného. Snad ani neexistuje zájmový web, kde by se alespoň jednou do týdne neobjevila nějaká novinka, týkající se onoho filmu. Aby taky ne, když už za další půlrok uvidíme vyvrcholení dosavadní příběhové linky, jež se odvíjí tímto filmovým univerzem posledních deset let.

Lze napsat, že jde především o to, jak se chytit příslovečného stébla a vypátrat opět některou z novinek, která by mohla určit směr novým teoriím o tom, co vlastně uvidíme ve čtvrtých Avengers. Ovšem dnešní článek nebude o některé z dalších šílených teorií (i když ne tak úplně). Bude o tom, že jedna z postav, která se objevila ve filmu Doctor Strange, se nejspíše ukáže i v doposud nepojmenovaném čtvrtém dobrodružství. Že nepůjde o postavu ledajakou, to se můžete dočíst na následujících řádcích.

The Ancient One neboli Prastará by se totiž měla vrátit i v tomto velkofilmu. Nejspíše nechtěně to producent vyzradil Michael Grillo na panelu se scénáristy Christopherem Markusem a Stephenem McFeelym v rámci Filmového festivalu v Austinu. Celá příhoda se stala v momentě, kdy Grillo popisoval, jak náročné bylo natáčení s takovým počtem hereckých hvězd. Při tom jakoby mimoděk řekl, že Tilda Swinton (Prastará) měla čas pouhý den.

zdroj: digitaltrends.com

Návrat Prastaré je nicméně velmi zajímavá zpráva, jelikož to byla právě ona, která studovala Agamotovo oko, čili kámen času. Vzhledem k tomu, že zemřela ve filmu Doctor Strange, tak se spekuluje, jaký vliv na vyprávění příběhu její přítomnost bude mít. Z dřívějška už víme, že by se ve filmu měl objevit i Brock Rumlow  neboli Crossbones (Frank Grillo). Zdá se tedy, že cestování časem nebo chcete-li realitami, nejspíš opravdu bude hrát velkou roli a v rámci flashbacků či flashforwardů se setkáme s více takovými postavami.

Poslední otázky opět směřují na vás fanoušky. Jak jste spokojeni s návratem Prastaré? Co myslíte, jakou funkci bude mít ve filmu? Své komentáře nám můžete zanechat pod článkem nebo na některé z našich facebookových stránek. Těšíme se na vaše reakce.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz