Za posledních pár let se DC ve filmovém průmyslu moc nedařilo, ale i tak jim Suicide Squad vydělalo hromadu peněz a našlo se mnoho lidí, kteří si tento film oblíbili, a to i včetně nové verze Jokera, kterou si zahrál Jared Leto. Pokud patříte mezi tyto lidi, tak pro vás mám jednu vážně dobrou zprávu.

Warner Bros. se snaží vybudovat DCEU tak, aby mohlo konkurovat MCU. A novým přírůstkem do tohoto vesmíru by měl být spinoff Suicide Squad. Přesněji se bude jednat o Jokerův sólo film, který však ještě nedostal žádný název. Je to údajně jen první z několika filmů, které se budou věnovat postavám ze Suicide Squad. V podstatě už je potvrzený i minimálně jeden film o Harley Quinn a také film, který je prozatím označován jako „Harley Quinn vs The Joker“.

Zdroj: DC Comics/Warner Bros.

Každopádně nejzajímavější na tomto Jokerovém sólo filmu s Jaredem je to, že Warner Bros. zároveň pracují i na filmu, který bude pokrývat Jokerův origin story, avšak nebude v něm hrát Jared Leto, ale Joaquin Pheonix. Tak či tak jsem zvědavý na oba filmy a věřím, že mají naději na úspěch. A co si myslíte vy? Podíváte se na Jokerův sólo film, až vyjde? Dejte nám vědět do komentářů!

-reklama-