Zbývá jen deset epizod seriálu Arrow, než se definitivně uchýlí ke konci. S myšlenkou na osmou závěrečnou sérii si asi všichni říkáte, jestli se některé postavy z předchozích sezón vrátí zpátky. Možná je tu někdo, koho si opravdu moc přejete naposledy vidět nebo si myslíte, že by některé charaktery měly dostat zasloužený konec… Ať tak či onak, máme pro vás seznam sedmi postav, které bychom chtěli spatřit, než nás tento televizní pořad nadobro opustí. 

 Po finále sedmé série je těžké říct, co se chystá na podzim. To, co ovšem víme, je, že před koncem si přejeme na televizních obrazovkách Arrow vidět ještě některé charaktery. Níže proto naleznete seznam postav, které by mohly zavítat zpět do Star City.

7. Tatsu Yamashiro/Katana

 Smutný příběh Tatsu Yamashiro a její rodiny byl hlavní součástí děje třetí série. Potom, co ztratila celou svoji rodinu, byla nucena stáhnout se do ústraní. Každopádně Tatsu byla vždy věrný, starostlivý člověk s dobrými bojovými dovednostmi, a také talentovaný léčitel. Bylo by zajímavé ji následovat znovu do akce!

6. Malcolm Merlyn

 Pamatujete si ještě na Malcolma Merlyna? Určitě ano! Na konci páté sezóny obětoval svůj život na ostrově Lian Yu, jenže jak známe Arrowverse to, že někdo zemřel, ještě neznamená, že je vždy úplně pryč. A vzhledem k tomu, že seriál pracuje s různými verzemi postav z multivesmíru, určitě nemusíme mít strach, že by tu nebyla možnost, jak ho přivést zpět.

 I když byl tento muž po většinu epizod záporákem, byl schopný prokázat soucit.

5. Quentin Lance

 Quentin Lance je další osoba, která byla po celé roky pořadu v přítomnosti Arrowa. Tato postava toho zažila za tu dobu hodně, a to zejména pokud mluvíme o ztrátě jeho vlastních dcer. Přesto se Quentin prokázal jako zajímavý a užitečný muž, který zvládl ocenit hodnotu strážců ve chvíli, kdy pracoval jako policejní důstojník. Jeho ztráta byla obrovská.

 Quentin je někdo, kdo vnímal i v nejhorších to nejlepší. Byl by cenným přínosem pro seriál v poslední sezóně, nemyslíte?

4. Thea Queen

 Oliverova sestra Thea Queen odcestovala ze Star City společně s Royem Harperem a Nyssou Al Ghul, aby našli a zničili zbývající studny Lazarus Pits. Od té doby ji již nevídáme.

 Zatímco zpočátku pořadu byla neklidnou puberťačkou, postupně se její osobnost rozvíjela. Nakonec se naučila bojovat a připojila se ke strážcům. Vždy byla důležitou součástí v Oliverově životě, a proto bychom ještě jednou chtěli vidět tyto sourozence spolu.

3. Nyssa Al Ghul

 I když žila pod přísným dohledem a výchovou svého otce Ra’s Al Ghula, vždy se jí podařilo zachovat svůj vlastní názor. Často byla chladná a bezcitná, ale když jí na někom záleželo nedržela se zpět, a ukázala svoji dobrou stránku.

 Jen přeci Nyssa Al Ghul učila Miu Smoak, dceru Olivera Queena a Felicity Smoak, jak správně bojovat. Vzhledem k tomuto faktu bychom rádi prozkoumali její vztah s Miou více.

2. Felicity Smoak

 Spousta fanoušků bude nesouhlasit. Nicméně Felicity Smoak byla jednou z nejdůležitějších postav v Arrow, ukončení se bez ní zdá příliš nemožné.

 Naštěstí to vypadá, že má Emily Bett Rickards (herečka, která ji hraje) dveře pro její návrat stále otevřené, pokud tedy producentka přijde na způsob, jak ji znovu přivést, neviděli jsme Felicity naposled.

1. Slade Wilson / Deathstroke

 Slade Wilson byl nejlepší záporák, kterého kdy Arrow mělo. Což byl také důvod proč se nadále na obrazovkách objevoval. Jenže jak dobře víme, Slade nebyl jen záporák, během svého času se stal Oliverovým mentorem, přítelem a spojencem.