Je tu další článek o postavě z The Walking Dead, tentokrát o Carol Peletier. Carol je jedna z nejdůležitějších postav v seriálu. V seriálu vystupuje od první série, kde cestovala spolu se skupinou z Atlanty. Je také poslední žijící žena ze skupiny, která začínala v Atlantě. 

bd6

Jak už víme, Carol cestuje se skupinou, která vznikla nedaleko Atlanty. Co ale dělala Carol před zombie-apokalypsou? Carol se provdala za Eda, který jí připadal jako ideální muž, ale po svatbě zjistila, jaký Ed doopravdy je. Carol se stala obětí domácího fyzického i slovního násilí, ale i tak s Edem zůstala. Narodila se jim dcera Sophia, kterou Carol nadevše milovala.

Když vypukla apokalypsa, tak se Carol s Edem a Sophií vydali do Atlanty, kde měla být bezpečná zóna. Nebylo tomu tak, a tak se dali dohromady se skupinou přeživších kousek od Atlanty vedenou Shanem.

Skupinu jednou večer napadlo stádo chodců. Při napadení zemřel Ed, kterého smrtelně pokousali. Druhý den Carol zabodla Edovi krumpáč do hlavy, aby se nepřeměnil v chodce. Bylo to pro ni velmi emotivní, i přestože se k ní Ed choval jako kdyby byla jeho služka. Později skupina lom opouští a vydává se vstříc post-apokalyptickému světu.

bd6

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz