Warner Bros studio vstoupilo na trh superhrdinských filmů když oficiálně odstartovali svůj DCEU (DC Comics Extended Universe) v tomto roce s filmem Batman V Superman: Dawn of Justice, a později v létě se Suicide Squad. Nedávno byl i odhalen trailer na Wonder Woman, další film z DCEU, a také se údajně chystají sólo filmy Aquamana, Batmana, Cyborga a Flashe.

 Nicméně se chystá ještě jeden, a to přesně pokračování filmu, který postavil základy pro DCEU, a tím byl Muž z Oceli. I když Batman V Superman navazoval na Muže z Oceli, tak přímé pokračování by teprve mělo přijít. A nyní, podle komentáře Amy Adams, která hrála Lois Lane v Muži z Oceli a Batman V Superman, se pracuje na scénáři pro Muže z Oceli 2.

 V rozhovoru pro portál Hey U Guys, jehož účelem byla především propagace jejího nového filmu Arrival, Amy Adams byla položena otázka ohledně pokroku produkce Muže z Oceli 2. Odpověděla, že se dověděla o druhém díle Muže z Oceli ze zpráv a že Warner Bros je momentálně ve fázi tvorby scénáře:

 „V podstatě jsem se dozvěděla o Muži z Oceli 2 stejně, jako vy. Častokrát se ke mě dostanou informace až později, ale to je v pořádku, tak to občas chodí. Každopádně ano, vím, že momentálně dávají dohromady scénář a vím, že se na tom filmu pracuje.“ 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz