Je už nejspíš všeobecně známo, že Netflix vypouští do světa nové pořady a seriály jak na běžícím páse. Jeden z těchto seriálů je právě After Life s Ricky Gervaisem v hlavní roli, který měl svou premiéru na začátku března a sklidil nemalý úspěch. Takže to asi není žádným velkým překvapením, když řeknu, že má Netflix v plánu druhou sérii. 

Populární britský komik Ricky Gervais, který je scénáristou a režisérem seriálu After Life, sdílel na svých sociálních sítích příspěvky, ve kterých odhalil, že pracuje na scénáři pro druhou sérii svého seriálu. Avšak stále nám není známo, jak vlastně příběh tohoto seriálu bude pokračovat, a vzhledem k tomu, že se teprve pracuje na scénáři, tak to ještě nějakou dobu potrvá, než to bude ke zhlédnutí na Netflixu. Každopádně se prozatím můžete aspoň podívat na zmiňované příspěvky:

„Už je to 12 týdnů, co After Life měl svou premiéru na Netflixu a já jsem ještě nezažil takovou reakci. Nejde jen o počet lidí, ale i o intenzitu těch reakcí a odpovědí. Díky tomu je psaní druhé série úplnou radostí. Děkuju. A mimochodem, ten pes neumře. Slibuju.“ 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz