Štědrý den je pomalu za dveřmi a z televizních obrazovek se na diváky již několik týdnů hrnou nejrůznější vánoční reklamy, které se je snaží přesvědčit k nákupu nejrůznějších věcí. Jedna reklama je však unikátní a již 17 let ji zná doslova každý. Josef Polášek v ní malé Sandře vysvětluje, co musí dělat, aby viděla zlaté prasátko. Z roztomilé holčičky je však dnes již dospělá žena, která na svou chvilku slávy v dětství však nenavázala a rozhodla se pro jinou kariéru.

Reklama na tuzemský nealkoholický nápoj se rok co rok objevuje na našich obrazovkách a diváka vždy potěší pohled na malou holčičku, která na svého tatínka volá, že už vidí zlaté prasátko. V loňském roce se reklamní spot dočkal dokonce nového zakončení. Co dnes již dospělá Sandra dělá?

Poprvé a také naposledy se malá Sandra objevila před kamerou ve svých 4 letech, když společně s hercem Josefem Poláškem natočila reklamu na český nealkoholický nápoj. V té době ani jeden z účinkujících netušil, že si ukázka, která byla původně natočena pouze na jednu zimní sezónu, získá přízeň diváků po celé České a Slovenské republice a že se i po tolika letech dočká neutuchající popularity.

Člověk by řekl, že po takovém úspěchu se mladé herečce budou další nabídky jen a jen hrnout, avšak realita byla opačná. Vystudovala obor asistentka zubního technika, na který navázala dalším studiem na vyšší odborné škole v Plzni, aby se z ní stal diplomovaný zubní technik.

V rozhovoru pro iDnes však uvedla, že by si ráda opět někdy něco malého zahrála. Jako malou dívenku ji však už před kamerou neuvidíme, možná že se ale jednou dočkáme pokračování reklamy, ve které uvidíme dospělou Sandru s „vlastním potomkem“, který uvidí prasátko…

Posted by Sandy Sandruš Flemrová on Friday, June 12, 2015

Ačkoliv se během sledování populární reklamy mohou diváci při pohledu na její malé roztomilé tváře štěstím radovat, tehdejší malé herečce do smíchu moc nebylo. Tenkrát měla za svou roli získat honorář ve výši 24 000 korun, které ovšem nedostala. Po třech letech jí peníze musel vyplatit až samotný výrobce nápoje.

Zajímavostí z natáčení také je, že sníh na pomyslné pastvině byl vytvořen uměle a že divoké prase nebylo ve skutečnosti vůbec agresivní. Praseti se dokonce ani nechtělo vylézt ven z klece a finální scéna s utíkajícím Josefem Poláškem se Sandrou v náručí se musela dotáčet.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz