Seriál Arrow, jenž se na obrazovkách objevil poprvé v roce 2012, k životu přivedl několik dalších seriálů například The Flash nebo Legends of Tomorrow, ale koncem tohoto roku se s posledními deseti epizodami rozloučí. Podle všeho se plánuje velkolepé finále, které výborně zakončí sedm let seriálu a zároveň otevře dveře pro nové postavy. Představitelka hlavní role Emily Bett Rickards na svém instagramovém profilu potvrdila, že se v osmé sérii už neobjeví.

Postava Felicity Smoak k superhrdinskému seriálu neodmyslitelně patří. Fanoušci si ji vybaví jako ukecanou blondýnu, která to doopravdy umí s počítači a se vším, do čeho se člověk může nabourat. Už několik sérií tvoří s hlavním hrdinou Arrow, pravým jménem Oliver Queen, manželský pár, proto některé fanoušky hereččino vyjádření o odchodu překvapilo. Je ale známo, že osmá série se má vrátit k úplným počátku lučištníka Arrow, což znamená bojování se zloduchy sám na sebe bez týmu.

Je jasné, že Felicity nezemře, protože v sedmé sérii byly tradiční flashbacky nahrazeny záblesky do budoucnosti, kde jsme měli možnost vidět ji živou, ale důvod jejího odchodu zatím není znám. Pravděpodobně to bude souviset s jejím těhotenstvím a dcerou Miou Smoak. Postavu hackerky uvidíme nanejvýše v pěti dílech. Do samotného konce seriálu zbývá 15 epizod, ale do budoucích let se podle stanice The CW máme na co těšit. Fanoušci samozvance z fikčního města Starling City doufají v důstojný konec dlouholetého seriálu, který se i přes některé slabší série stále drží mezi nejsledovanějšími seriály.

-reklama-