Americký seriál Krok za krokem patří mezi nejpopulárnější televizní pořady 90. let minulého století. Opakovaně je reprízován bez přestávky již více než dvacet let a jelikož poslední epizoda byla v premiéře odvysílána v roce 1997, není divu, že se hlavní hrdinové změnili k nepoznání. V roli Lily Lambertové se v seriálu objevila začínající herečka Emily Mae Young, která právě slaví 31. narozeniny. 

Emily Mae Young se narodila 14. února 1990 v Orange County v Californii a její rodiče s ní měli od malička velké plány. Již v útlém věku s ní obcházeli nejrůznější televizní konkurzy a výběry dětských herců do reklam. Malá Emily si zahrála v několika komerčních spotech, kde si jí poprvé všimli lidé ze stanice CBS. Ti v roce 1996 hledali dívku do role dcery Franka a Carol v seriálu Krok za krokem a pro malou vycházející hvězdu nebylo složité v konkurzu uspět. V seriálu nakonec působila mezi roky 1997 a 1998, poté byl sitcom zrušen.

Její herecká kariéra okamžitě nabrala strmý směr vzhůru a tehdy osmiletá dívka měla dveře do světa filmového průmyslu otevřena dokořán. V roce 1999 se objevila nejprve v komedii Strážný anděl a poté v rodinném dramatu Santa a Pete. Role v obou snímcích zvládla s lehkostí a dětskou nevinností na jedničku.

Na přelomu tisíciletí však nastal zlom, malá herečka i její rodina se rozhodli, že život pod drobnohledem novinářů a široké veřejnosti není tím, čím by si chtěli i nadále procházet. Tím skončila životní cesta v záři reflektorů a následovala maximální snaha o ochranu soukromí.

A nutno říct, že Emily i její rodině se to velmi dobře daří již dvacet let. Není o ní žádná zmínka v bulvárních médiích či na sociálních sítích.

Embed from Getty Images

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Jiří Kučera
ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR