Jedna z prvních promo fotek na 10. řadu The Walking Dead nám ukazuje Michonne, která v rukou svírá svůj meč a seká s ním mrtvé hlava nehlava. Bohužel se také jedná o jednu z posledních promo fotek, na kterých vidíme právě Michonne. Její představitelka, Danai Gurira, potvrdila, během včerejšího panelu The Walking Dead na Comic-Conu v San Diegu, že 10. řada bude její poslední. 

PHOTO: JACKSON LEE DAVIS/AMC
PHOTO: JACKSON LEE DAVIS/AMC

Včera ve večerních hodinách (našeho času) proběhl na Comic-Conu v San Diegu panel The Walking Dead, na kterém jsou každý rok odhaleny nejrůznější novinky a vůbec první trailer na nejnovější sérii. Letos šlo o trailer na 10. řadu, který můžete zhlédnout zde. 

V rámci tohoto panelu učinila herečka Danai Gurira (Michonne) prohlášení, které mnohým fanouškům zlomilo srdce. Herečka totiž potvrdila fámy, které kolovaly po internetu bezmála několik měsíců. Michonne se v nové řadě objeví pouze v několika málo epizodách a připravovaná 10. řada bude její poslední. Dále řekla:

Mohu potvrdit, že tohle bude poslední série, ve které se objevím jako Michonne. Ráda bych jen řekla, že to pro mne byla jedna z největších životních radostí. Jsem za tuto zkušenost opravdu, ale opravdu vděčná, tak moc, že to v tuto chvíli nedokážu ani popsat. Mé srdce neodchází… nekončí to, to spojení mezi námi nikdy neskončí. Bylo to velmi těžké rozhodnutí. Bylo to kvůli mému poslání a dalším věcem, které mne táhly… Vše, co cítím, je bolest z odchodu a vděk, který patří vám všem. Mám vás ráda, lidi. TWD rodina je věčná. 

Možnost, že se Michonne připojí k Rickovi v připravovaných filmem tu pochopitelně je, avšak nikdo o této skutečnosti přímo nemluvil. Co se filmů týče, tak bylo uveřejněno krátké video, které nám potvrzuje Rickův návrat v nadcházejících filmech. Filmy by měly podle všeho zavítat i na bílá plátna, jak nám prozrazuje krátké video. 

Výkonná producentka 10. série, Angela Kang, prozradila, že napsat Rickův odchod bylo obtížné, ale napsat odchod Michonne, bylo ještě těžší. Dále řekla:

Byla to opravdu velká výzva, pracovat na Rickově odchodu. Daleko záludnější však byla Michonne. Řekli jsme si: ‚Dobře, máme tu další postavu, kterou musíme odepsat, ale její odchod nesmí být stejný, jako byl ten Rickův.‘ Takže tady byly určité problémy, se kterými jsme se musely vypořádat. 

Koneckonců, Angela Kang doufá, že pro Michonne vymysleli takový konec, který je hoden, jak představitelky Michonne, tak i samotné postavy. Angela Kang pokračuje:

Snažili jsme se udělat něco opravdu jedinečného. Nemohu tady zabíhat do detailů, ale mohu vám říct, že jsme zkusili několik věcí, které jsme v seriálu ještě nikdy předtím nezkusili. Jsem z toho opravdu nadšená. Doufám, že se nám to podaří a Michonne dostane takový odchod, jaký si právem zaslouží. 

Jaký máte názor na odchod Michonne vy? Mrzí vás, že odchází další velký charakter nebo vás to po Rickově odchodu už nezajímá? Myslíte si, že Danai Guriru uvidíme v připravovaných filmech? Nebojte se nám napsat váš názor dolů do komentářů! 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:ew.com
Vojtěch Balák (Walter)
Redaktor a admin TVGURU.CZ. Filmový a seriálový nadšenec. Návštěvník NdB a jiných divadel. Zálibu nacházím i ve čtení knih a komiksů, jenž také mnohdy bývají předmětem mých článků.