Oblíbení komici Lukáš Pavlásek, Adéla Elbel, Lucie Macháčková, Tomáš Reitz, Karel Hynek, Tomáš Plhoň, Nikola Džokič a mnoho dalších se vrací na obrazovky. V premiérové páté řadě stand-up show Comedy Club, pořadu z vlastní produkce kanálu, se ukážou na nově rebrandovaném kanálu Paramount Network. Diváci mohou sledovat nové díly již od 18. ledna každé pondělí ve 22.30, hned týden po startu navíc pořad odvysílá svou jubilejní 100. epizodu.

Prima Comedy Central se změní na Paramount Network 12. ledna 2021 a nabídne ještě více zábavy díky zařazení filmů do svého programového schématu. I nadále bude divákům nabízet ty nejoblíbenější komediální show z Prima Comedy Central, mezi které patří například Taková moderní rodinka, Jak jsem poznal vaši matku nebo Červený trpaslík. Diváci nepřijdou ani o vlajkovou loď kanálu, lokálně produkovaný Comedy Club. Česká stand-up show, nově produkovaná pod mezinárodní hlavičkou ViacomCBS International Studios, bude pokračovat na Paramount Network od 18. ledna 2021.

FOTO: Paramount Network

Známé tváře pořadu se, opět pod taktovkou moderátora Tomáše Jeřábka, rozpovídají i o tom, jak se jich dotkla koronavirová krize. Karel Hynek popíše šok ze stěhování z Prahy na chalupu v Podkrkonoší a Honza Studnička vylíčí život kardiaka během pandemie. Jejich pozornosti ale samozřejmě neuniknou ani další témata. Adéla Elbel vysvětlí, proč jsou milenky jako fotbal, Lukáš Pavlásek se zamyslí nad genderovou (ne)rovností v pohádkách a Lucie Macháčková divákům objasní, proč jste nejvíc cool, když záměrně děláte věci, co cool nejsou.

Adéla Elbel, FOTO: Paramount Network

V premiérové páté řadě pořad oslaví významné výročí – 100. odvysílanou epizodu. Chtěl bych divákům poděkovat, že s námi jsou už 100 dílů. Když se začal Comedy Club natáčet, věděl jsem, že to bude úspěšný pořad. Ale oblíbenost a sledovanost předčila mé očekávání. Přál bych si, abychom natočili ještě dalších 100 dílů a náš nekorektní humor diváky bavil dál,“ říká moderátor Comedy Clubu Tomáš Jeřábek.

V prvním dílu vyzkouší Karel Hynek aplikovat v České republice čínský bodovací systém, alias „big brothera“. Adéla Elbel se přizná, v jakých skupinách na sociálních sítích je aktivní a proč. Michael Szatmary ve vší skromnosti promluví o tom, jaký je život v těle sexsymbolu. A Nikola Džokič prozradí, co zjistil s přicházejícím věkem.

Comedy Club sledujte od 18. ledna každé pondělí ve 22.30 na Paramount Network.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz