V předchozím článku jsem Vám přichystala 8 oblíbených momentů závěrečného dílu Prolhaných Krásek. Tentokrát se ale podíváme i na největší pády! (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

1. Wrenův osud

Jsme zklamaní z osudu Wrena Kingstona. Ten se nám objevil pouze ve flashbacku s Alex Drake kolem krku. Tak dlouho jsme na herce Juliana Morrise čekali a on skončí s hodně chladným osudem. Zlé dvojče Spencer, Alex Drake, nedokázala opustit doktora jen tak, místo toho, aby se s ním rozešla ho zabila, a nechala si z jeho popelu udělat diamantový přívěšek.

2. Vážně byl Toby tak hloupý?

Jenna je slepá a kůň je jen zvíře. Jenže i kůň a slepá dívka měli lepší vnímací schopnosti, než samotný Toby, s kterým se Alex hned několikrát vyspala, aniž by si uvědomil, že to není jeho ex-přítelkyně, kterou znal po mnoho let. Možná to není fér, že z něho Marlene udělala tak hloupého, ale co se stalo, tak už i bohužel zůstane.

3. Arii první svatební šaty

Milujeme Ariu, ať má na sobě cokoliv, ale originální svatební šaty Arii – zkrátka příšerné. Naštěstí asi děkujeme Alex za únos Ezry, kdy mohla Aria své šaty nakonec vyměnit za překrásné.

4. Mona si zasloužila něco lepšího

Zatímco jsme si ulevili, že Mona přežila – je skvělé, že drží Mary a Alex v domku pro panenky z její vlastní tvorby – to není konec, který jsme pro Rosewood chtěli. Možná jsme jen opravdu doufali, že Mona nakonec získá své vykoupení tím, že bude přijata do skupiny lhářek. Místo toho pracuje v obchodě ve Francii.

5. Kde je Mike?

Chcete nám říct, že Arii mladší bratr se nevrátil domů na svatbu vlastní sestry? Víme, že někteří herci nebyli schopni natočit finále kvůli smluvním závazkům na jiných pořadech, ale jak mohli nechat tohoto významného herce stranou a vůbec ho v epizodě ani nezmínit?

6. Příliš nezodpovězených otázek

Ačkoli finále rozhodně ukázalo několik volných konců, stále jsou tu přetrvávající otázky. Mohli bychom jich vyjmenovat několik, ale každý má své vlastní, na které už odpovědi nedostane.

A jaké největší pády jste zachytili právě Vy? :)

VIA8 Hits and 7 Misses From the ‘PLL’ Series Finale (PHOTOS)
ZDROJ:Wetpaint
Dominika Mílová (Domča)
Ahoj. :) Jsem redaktorka, titulkářka a taky velký fanda filmů a seriálů.