Nastal čas krize pro Pretty Little Liars (Prolhané Krásky) fanoušky a jejich teorie. Jestli existuje dvojče Spencer, myslíme si, že je na sto procent „AD“. 

Pokud dvojče Spencer existuje, máme několik důvodů, že by byla „AD

1. Spenceřino dvojče mělo přístup k místu únosu Hanny

Hanna má na místě kde je držena sen o Spencer. O její návštěvě. Což by mohlo být skutečné dvojče Spencer. A) Věděla, kde je Hanna a za B) Má přístup k tomuto umístění.

2. Mona mlátí Spencer ve finálovém promu

U Mony a Spencer se zdálo, jako by se mohli někdy stát přítelkyněmi (nebo alespoň Spencer podporovala Monu, kvůli pomoci.) Tak proč by teď Mona šla a mlátila Spencer?

Mohla Mona zjistit, že má Spencer dvojče? A že je „AD„? Mona je vždy několik kroků před všemi a navíc zná Spencer, nebo spíše její dvojče.

3. Mary Drake také napadne Spencer v promu

Kromě Mony zaútočí na Spencer i její matka Mary Drake. Mary a Spencer měli „šťastnou rodinu“, když se rozhodla Mary udělat pro Spencer velkou věc. Jako se přiznat z vraždy, kterou nespáchala. Tak proč by najednou začala pochybovat a napadla vlastní dítě? Možná jen napadla její druhou dceru, o které ví, že je nebezpečná.

4. Spencer je v podstatě hvězdou finále

Je tu Mona a Mary Drake, které útočí na Spencer, ale navíc má Troian Bellisario v promu finále v podstatě hlavní ženskou roli. Běží chodbou a probouzí se omámená. Spencer je někde uvězněná. Navíc další velké momenty patří lidem, kteří jsou s ní svázáni. Například Melissa nebo Wren.

5. Mluví s Wrenem na letišti

Další velkou dvojče scénou je letiště, kde „Spencer“ mluví s Wrenem a zahlédne je Ezra. „Spencer“ se snaží vysvětlit Ezrovi jejich setkání a prosí, aby nikomu neřekl, že je spolu viděl. Proč by měl Ezra toto setkání držet v tajnosti?

6. RIP Archer Dunhill

V předchozí epizodě PLL, lhářky šli vykopávat tělo Archera z Charlesova hrobu. Když pak všichni odcházejí Spencer zůstane a zašeptá „Odpočívej v pokoji.“. Proč by něco takového říkala, když ho ani neznala?

Více pravděpodobné je, že je to dvojče Spencer a ona jen posílá svého bývalého spojence k odpočinku.

Dominika Mílová (Domča)
Ahoj. :) Jsem redaktorka, titulkářka a taky velký fanda filmů a seriálů.