V S07E17 v Pretty Little Liars (Prolhané Krásky), si konečně haleb splnil sen, když Caleb Hanně řekl, že si ji chce vzít. Nicméně, mnoho fanoušků si myslí, že by mohl být „AD“. Koneckonců, je to počítačový génius s dovednostmi potřebných k vývoji celé hry. Co si myslíte?

1. Vždycky vypadal jako ideální přítel

Pamatujete si, když překvapil Hannu na maškarním plese a když okázale odmítl její zlou nevlastní sestru, Kate? Caleb ukázal svoji lásku k Hanně. Náš obraz o něm, jako o dokonalém příteli by se zcela rozbil, kdybychom zjistili, že je „AD„.

2. Zničilo by to naše sny o haleb svatbě

Pokud je CalebAD„, byl by to velký podvod pro Hannu. Navrhl jí svatbu, jen aby na něho nepadlo podezření? Nikdo nemůže uvěřit tomu, že by byl tak moc krutý.

3. Bylo by to zničující pro Hannu

Viděli jsme už v minulosti, jak Hanna bojovala po svém rozchodu s Calebem, umíme si tak představit, jak těžké by to pro ni bylo, kdyby tato teotie byla pravdivá. A navíc by bylo hrozné sledovat ji, jak si prochází tímhle vším, jen aby zjistila, že její snoubenec je „AD„.

4. Ve skutečnosti, by to byla zrada pro všechny lhářky

Caleb pomohl celé skupině lhářek už nesčetněkrát. Takže bychom byli zcela zaskočeni, kdyby se ukázalo, že je vlastně jejich nepřítel. Ale proč by jim pomohl porazit celou tuhle záležitost, jestli se jim snaží ublížit?

5. Měli bychom se ptát na vše, co o něm víme

Caleb je chytrý, vtipný a milující. Tak proč by vytvářel tak strašlivou hru? Pořád nezapomínejme na tu možnost, že může vést dvojí život. Vzpomínáte si na to, jak Caleba někdo najal v New Yorku? Ani nevíme, kdo to vlastně byl. Hanně řekl, že jí nemůže říct ani jméno firmy. Vypovídá to o něčem?

Dominika Mílová (Domča)
Ahoj. :) Jsem redaktorka, titulkářka a taky velký fanda filmů a seriálů.