I když bychom mohli argumentovat o tom, že 7. sezóna Pretty Little Liars (Prolhané Krásky) patří k nejlepším s uspokojujícími odpovědi a usnesením, je tu ještě jedna věc, kterou nemůžeme jen tak nechat být. A mnoho z Vás ví, o co se jedná. V předposlední epizodě 7. série jsme viděli, že to na co jsme čekali, je jen pouhý sen.

Marlene nám podala své vysvětlení.

Nejdříve si ale osvěžíme paměť. Na konci sezóny 6A, jsme poprvé viděli časový skok, který nám ukázal scénu, která se má stát za 5 let. Lhářky už konečně byly absolventy vysoké školy a dojde k zajímavé scéně.

Alison, tedy Paní Rollinsová píše na tabuli po svatbě její jméno, je přerušena lhářkami, které vběhnou do třídy a křičí, že si pro ni jde. Fanoušci čekali dlouho na tuto scénu, až nám konečně bude objasněna. A pak se ukázalo, že se jedná jen o sen.

Důvod je jednoduchý. Spisovatelé psali tuto scénu, když ještě nevěděli kde tento příběh vlastně vezmou. ,,Budu mimořádně upřímná. Tohle byla jedna z těch věcí, které jsme neměli dobře promyšlené.“ přiznala se režisérka pro TVLine.

,,My jsme jen věděli, že 6A finále dává fanouškům pocit naléhavosti a trochu napětí.“ Problém byl v tom, že spisovatelé mohli tuto část vynést ven až v další sezóně. Jakmile jsme se dostali dál, Marlene říká: ,,Opravdu jsme bojovali za to, aby tato scéna zapadla do časového posunu.

,,Nakonec jsme se rozhodli, že bychom o tom mohli mluvit, jako o snu.

Patříte k těm, co jsou zklamání z této scény? Nebo Vám to vůbec nevadí? Ze všech chyb, které kdy PLL udělalo je tohle snad ta největší. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Dominika Mílová (Domča)
Ahoj. :) Jsem redaktorka, titulkářka a taky velký fanda filmů a seriálů.