Po událostech poslední epizody, už můžeme zase o krok posunout teorii o dvojčeti Spencer dopředu. Tato teorie vznikla už před nějakou dobou a protože byla i teorie o dítěti Ali pravdivá, proč by nemohlo existovat dvojče Spencer? Poslední epizoda zahrnovala velmi podezřelou scénu.

Spencer Hastings je ve skutečnosti dcerou Mary Drake, někteří diváci věří, že je tu další Drake potomstvo, to které nemělo to štěstí, aby ho Veronica mohla přijmout do rodiny taky. Proto by tato osoba mohla mít největší předpoklady proto, aby byla „AD„. Někteří si myslí, že dvojčetem Spencer mohla být Bethany Young, zatímco jiní věří, že je to Wren! Ale kdo říká, že nejsou dvojčata úplně totožná? Co když toto dvojče vypadá přesně jako Spencer?

Nyní k poslední epizodě. Na letišti se odehrála jedna divná scéna. Ezra je na cestě k návštěvě Nicole, ale na letiští narazí na Spencer, která konverzuje s Wrenem. Neexistuje žádný způsob, jak zjistit, kolik času uplynulo od této scény s časem kdy Spencer seděla za tmy v chatce, kde čekala na Mary Drake. Moc to nevypadalo na to, aby měla čas být zároveň i na letišti.

Také to vypadá, že scéna se odehrává v bezpečnostní kontrole. To znamená, že by musela
mít Spencer zakoupenou letenku. Navíc musíme připomenout divné chování Spencer, kde Ezru prosí, aby si setkání s Wrenem nechal pro sebe. Další co přímo volá po pozornosti je oblečení. Ve scéně v chatce s detektivem FureymSpencer na sobě bílý plášť s černou košilí. Na letišti má sice také černou košili, ale kde je plášť? Možná, že ho jen nechala v autě. Ale proč si ho nevzala a nedala si ho přes opěradlo židle?

Je dvojče Spencer reálné?

Jaký názor na teorii o dvojčeti Spencer máte? Myslíte si, že to tak je? Nebo další pokus Marlene odlákat pozornost od důležitějšího? 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Dominika Mílová (Domča)
Ahoj. :) Jsem redaktorka, titulkářka a taky velký fanda filmů a seriálů.